Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

memox

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
  2. Replika – powtórne wykonanie dzieła sztuki, pojazdu, samolotu itp. z możliwie wiernym odtworzeniem oryginału. Czasem tylko wyglądu albo motywu. W replikach starych samochodów często wykorzystuje się współczesne podwozia, ograniczając rekonstrukcję do nadwozia. Tylko jedno mnie w tym zegarku zastanawiało ten okrągły czerwony grawer. Tak myślałem z początku ze ktoś na specjalne zamówienie to zrobił w razie zguby. Tylko jedno mnie w tym zegarku zastanawiało ten okrągły czerwony grawer. Tak myślałem z początku ze ktoś na specjalne zamówienie to zrobił w razie zguby.
  3. Witam, znalazłem zegarek Hublot uszkodzony z oderwanym/wyrwany paskiem, wskazówki nie działają czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć wprost czy jest to oryginał czy podróbka?? Oczywiście jak był by to oryginał to chciałbym go oddać właścicielowi jakby się znalazł.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.