Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zbiff

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Niestety nie wiem jaki zakres cenowy, ale chyba nic z wyższej półki. Był nieco kiczowaty, ale mnie się bardzo spodobał. Dzięki, ale niestety to nie ten ;(
 2. Niestety nie, ale bardzo blisko. Bransoleta była jednokolorowa. Mimo wszytstko dzięki
 3. Serdecznie witam wszystkich forumowiczów Poszukuję zegarka, który widziałem przez chwilę, ale bardzo mi się spodobał. Niestety nie pamiętam jego marki, ale zapamiętałem kilka cech charakterystycznych: 1) analogowy, bez udziwnień, wszystko normalne 2) złota/żółta klasyczna bransoleta, nie żadna mesh, ani pasek 3) ciemnoniebieski, prawie czarny cyferblat 4) wodoodporność do iluśtam metrów (co prawda w ogóle mnie to nie obchodzi, ale zapamiętałem ten szczegół) 5) motyw marynistyczny (na odwrocie wygrawerowane coś jakby fale, żaglowiec i ogólnie takie klimaty) 6) jednowyrazowa nazwa, nie żaden Tommy Hilfiger ani Hugo Boss, nazwa krótka na około 6-8 liter Bardzo mi się ten zegarek podoba i nawet jestem w stanie zapłacić za informację! Proszę pomóżcie! Był podobny do tych:
 4. Cześć wszystkim, Sprawa wygląda tak: Czy to jest wada czy normalna cecha zegarka? Zegarmistrz i sprzedawca mówią zupełnie co innego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.