Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patrykk

Kupno Zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam dla siebie zegarka, bardzo podobają mi się SEIKO Chrono Divres, lecz niestety nie stać mnie na ten konkretny model.

Do wydania mam około 400 zł. Może możecie polecić mi jakieś tańsze alternatywy tego zegarka? niekoniecznie SEIKO, chodzi mi o ogólny kształt zegarka, chciałbym aby był ciężki i masywny. 

 

 

Interesuje mnie mniej więcej coś takiego :

79137158d33d9abfmed.jpg

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajny, ale to chyba jeszcze nie jest to. Wiem ze kwota 400 zł nie powala na kolana, ale nie chce tez kupić zegarka z którego nie będę do końca zadowolony. 

Ale dziękuje za zainteresowanie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz być w pełni usatysfakcjonowany to lepiej pociułaj trochę i kup Seiko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć ; ). Nie muszę mieć tego zegarka na wczoraj tak ze będę szukał, może trafi się jakiś używany ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Orient, aczkolwiek nie do końca trafia w moje gusta ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest na 99% oryginalny. Prawda jest taka, ze podrabiają wszystko. Spotkałem sie rownież z podrobami drozszymi od oryginałów (WTF?) nie ma reguły. No i myśle, ze jesli dobrze poszukasz to kupisz w tej cenie co na ogłoszeniu oryginalny i nowy zegarek.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to trochę utargowałem, konkretniej to będzie mnie kosztował dokładnie połowę tego co nowy na alledrogo. Wiem ze mógłbym kupić nowy taniej niż w Polsce na zagranicznej stronie, ale mam trochę obaw, opodatkowanie, nie wyjaśnione zaginięcie paczki itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.