Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Toma1

Citizen AS4050-01e

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

Chciałbym was zapytac o zdanie co sadzicie o tym właśnie modelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem TAWATECa - ale w związku z problemami z płatnością (dłuższy temat) porzuciłem nadzieję na tryt i wybór padł właśnie na Jaszczembia ;)
Z tym że ja wziąłem całego z tytanu.
Od tygodnia powoli się w nim zakochuję :) Co ma to wiesz. Synchronizacja bez problemowa. W nocy go widać (tryt to nie jest niestety). Nie wiem co więcej. Aha - jak dla mnie to bransoleta mogłaby być szersza. W związku ztym że tytan to i lekki. Kumple biorą do łapek i ździwieni są jego niską wagą.
Pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za  odpowiedz czyli ty masz AS4050-51E też myślałem nad nim tylko nie wiem czy lepszy pasek czy bransoleta Możesz mi powiedzieć gdzie kupowałeś w którym sklepie bo ofert jest dużo Ogólnie ciężko mi się zdecydować nie widząc go na żywo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep timeontime. Trwało to około tygodnia.
W sieci są zdjęcia na ręce manekina:
http://www.otozegarki.pl/zegarkicitizen/citizen-as4050-51e-zegarek-meski-na-bransolecie-eco-drive-citizen-radio-controlled-model-as4050-51e,21,11484.html
Bransoleta jak dla mnie mogłaby być szersza. Ale paski jak patrzyłem też są zwężane przy zapięciu. Ja brałem tytan bo na resztę materiałów reaguje lekkim uczuleniem (coś jakby potówki robiły mi się pod innymi paskami/bransoletami). Pod tytanem spokój. No niestety nie ma trytu :) ale "takie rzeczy to w erze panie" ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.