Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waszek30

proszę o opinie odnośnie fachowca z Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o zakładzie z Łodzi z ul.Nowomiejskiej 7 lub Kopernika 26,

Zakład Zegarmistrzowski Krzysztof Karasiewicz s.c., tam zechciano odnowićmi kopertę w kolorze złotym do mojefo seiko. proszę o opinie o tym zakładzie, bede wdzięczny koledzy

 

oto link do ich usług w allegro , nick to kamykkar

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3934242290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wysyłałem raz do pana Karasiewicza i byłem zadowolony,mój wujek cały czas do niego wysyła nawet coś tydzień temu wysłał 3 szt.ale jest jeszcze jeden gość w łodzi tylko że ten drugi to masakra nie polecam.jak łódz to tylko p.Karasiewicz.NO ale niech ktoś jeszcze coś napisze może z wujkiem mamy hu.. gusty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja niestety nie mam dobrych doświadczeń z zakładem na Nowomiejskiej (i Kopernika, bo to jedno). Skorzystałem tylko raz, więc może to jedynie błąd w sztuce, ale jednak. Renowacja koperty wyszła, hm.. fatalnie! Więcej szczegółów mogę dać na PV. Natomiast mogę z czystym sumieniem polecić Chronostar na Powstańców Wielkopolskich. Nie dalej jak dzisiaj odebrałem jeden obiekt - renowacja kopery, wskazówki, koronka itp. Wyszło super! Niestety nie robia w kolorze złotym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.