Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robertooo

Zakupy na olfert&co Uhren

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej krótki opis kupna zegarka z tego sklepu:

 

Długo szukałem wymarzonego zegarka, gdzie w końcu wybór padł na automat Hamilton Jazzmaster Regulator. I tu powstał problem.. w PL nie znalazłem go nigdzie.. pytałem nawet o sprowadzenie go dla mnie - nie było takiej możliwości. Szukając poza granicami kraju odpuściłem wszystkich sprzedawców z serwisów aukcyjnych - nie chciałem trafić na oszustów.

 

Mocno zainteresowałem sie sklepem OLFERT&CO UHREN -> http://www.olfert-co.de/ gdzie był dostepny ten zegarek - jest to jeden z oficjalnych sklepów Hamiltona na Niemcy.

 

W archiwalnych wątkach tego forum natknąłem się na pytania odnośnie sklepu, jednak nikt chyba jeszcze nie opisał finalizacji zamówienia. A więc po krótce:

 

- kontakt w języku niemieckim i angielskim przed zamówieniem był bardzo dobry.. praktycznie odpisywali natychmiastowo na wszystkie wątpliwości. Cena w sklepie najlepsze jakie znalazłem za granicą. Także oceny firm zewnętrznych zajmujących się niezależnym opiniowaniem bardzo dobre.

 

Oświadczyli, że zegarek jest na miejscu i jest możliwe wysłanie go w ciągu 2 dni roboczych. Po zamówieniu go poprzez stronę i wpłacie pieniędzy poprzez system PayPal czekałem na zegarek - tymbardziej, że dopytywałem w mailach czy na pewno będzie natychmiast wysłany.

 

Noi zaczęły się lekkie problemy po opłacie ;) kontakt pogorszył się - odpisywali na maile po kilku dniach, twierdząc że producent spóźnia się z wysyłką. Suma sumarum zegarek zamist w kilka dni doszedł do mnie po 34 dniach. Jako dobry gest z ich strony, towar wysłali specjalnym kurierem (2 dni zegarek był w drodze) - ja nie ponosiłem żadnych dodatkowych kosztów. Zobowiązali się również do oddania kilku % wpłaconej kwoty jako rabat za tak długi czas realizacji zamówienia - jednak po wysłaniu zegarka nie uczynili tego.

 

Podsumowując - sklep wydaje się być profesjonalny i raczej taki jest. Opisany przeze mnie przypadek mógł być sporadyczny i nie wystąpić z ich winy. Fakt faktem najadłem się strachu - po takim długim czasie sądziłem, że pieniądze przepadły. Myśle, że jeśli nie ma innej alternatywy zakupu zegarka w kraju sklep ten można polecić.

 

ps. ich zegarki można kupować na eBay'u, delikatny profil mają również na fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem paczkę z tego sklepu. Wszystko szybko i sprawnie, w tydzień mam zegarek, a wysyłkę wziąłem darmową- nieco wolniejszą. 

Także z mojej strony- polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dalece jak zapłaciłeś przez PayPal wszelkie troski powinny być Ci obce ;-) Sklep może ma większą rotację i czasami pojawiają się dziury logistyczne, moim zdaniem zachowanie bardzo w porządku a o rabat upomnij się przy następnych zakupach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Robertooo, mój zakup przechodził podobną drogę do Twojego - długie oczekiwanie na zegarek po stronie sklepu - ale nauczony Twoim przykładem cierpliwie czekałem, tylko co jakiś czas dopingując obsługę sklepu mailami-przypominajkami. Dzisiaj doszedł mój Hamilton - polecam sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.