Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ariel86

Czy będzie działała u nas funkcja Radio Controlled?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nieśmiało wtrącę że mam budzik z Tchibo za 7 dych, który łapie czas z Frankfurtu. Bez zarzutu. Może to coś pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Poznaniem? Tam przecie nie ma nadajnika....

Gdyby teierdził że z Toruniem no to można by się zastanawiać ;)

 

Ale z Poznaniem nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Cały czas wybieram - wbrew pozorom to nie są łatwe rzeczy... ;)

Oprócz JY8020-52E, teraz w grę wchodzi jeszcze model BY0011-50E. O ile pierwszy posiada mechanizm U680, który przewiduje strefę czasową +1 dla Polski (Paryż), to co do drugiego, wyposażonego w caliber H610 mam wątpliwości, bo odnajduję sprzeczne informacje. Z jednych wynika, że ma podobny zakres jak U680, z drugich, że podobny do U600. I bądź tu mądry... Ma ktoś jakieś info...? Przy okazji, jak będzie z mechanizmem H8x0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

Cały czas wybieram - wbrew pozorom to nie są łatwe rzeczy... ;)

Oprócz JY8020-52E, teraz w grę wchodzi jeszcze model BY0011-50E. O ile pierwszy posiada mechanizm U680, który przewiduje strefę czasową +1 dla Polski (Paryż), to co do drugiego, wyposażonego w caliber H610 mam wątpliwości, bo odnajduję sprzeczne informacje. Z jednych wynika, że ma podobny zakres jak U680, z drugich, że podobny do U600. I bądź tu mądry... Ma ktoś jakieś info...? Przy okazji, jak będzie z mechanizmem H8x0?

Caliber H610 ktory jest w serii BY0xxx tez bedzie dzialal w Polsce (masz 26 stref czasowych do wyboru). Zaleta tego mechanizmu jest szybkosc wyboru tych stref - wystarczy wyciagnac korone na 1 klik i krecac nia zmieniac miasta tak jakby sie zmienialo date. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caliber H610 ktory jest w serii BY0xxx tez bedzie dzialal w Polsce (masz 26 stref czasowych do wyboru). Zaleta tego mechanizmu jest szybkosc wyboru tych stref - wystarczy wyciagnac korone na 1 klik i krecac nia zmieniac miasta tak jakby sie zmienialo date. 

 

Dzięki za odpowiedź. Wniosek z tego, że tak naprawdę tylko U600 jest wykastrowanym o naszą strefę mechanizmem. Trochę szkoda, bo wciąż w opcji jest też model JY0020-64E. W porównaniu do JY8020-52E ma nieco bardziej czytelny cyferblat.  W odróżnieniu natomiast od JY0080-62E ma szkło szafirowe i bransoletę'kopertę ze stali szlachetnej. Osobiście, wyższą wagę od tych, wykonanych z tytanu, uważam za zaletę. Niestety obydwa modele mają caliber U600... :(

Generalnie to.... za dużo tych modeli. Byłyby dwa czy trzy i człowiek nie miałby problemu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wniosek z tego, że tak naprawdę tylko U600 jest wykastrowanym o naszą strefę mechanizmem. Trochę szkoda, bo wciąż w opcji jest też model JY0020-64E. W porównaniu do JY8020-52E ma nieco bardziej czytelny cyferblat.  W odróżnieniu natomiast od JY0080-62E ma szkło szafirowe i bransoletę'kopertę ze stali szlachetnej. Osobiście, wyższą wagę od tych, wykonanych z tytanu, uważam za zaletę. Niestety obydwa modele mają caliber U600... :(

Generalnie to.... za dużo tych modeli. Byłyby dwa czy trzy i człowiek nie miałby problemu... ;)

Nie caliber U600 bedzie u nas dzialal (czyli wszystkie JY0xxx), to H650 nie ma naszej strefy i jest on w serii AT4xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie caliber U600 bedzie u nas dzialal (czyli wszystkie JY0xxx), to H650 nie ma naszej strefy i jest on w serii AT4xxx

 

No więc właśnie...

Ale... Kusi mnie z jednej strony JY8020-52E, z drugiej strony tarcza vs. wskazówki i znaczniki na cyferblacie w jednym kolorze skutkują w sumie słabą czytelnością zegarka. Stąd moje wahania. Zacząłem się już zastanawiać nad modelem AT8020-54L. Ma on caliber H800, który obsługuje 26 lokalizacji/miast (wśród nich Paryż). Cyferblat i cała reszta jest bardzo czytelna, szafir, bateria słoneczna i bransoleta... Co o tym sądzisz...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie...

Ale... Kusi mnie z jednej strony JY8020-52E, z drugiej strony tarcza vs. wskazówki i znaczniki na cyferblacie w jednym kolorze skutkują w sumie słabą czytelnością zegarka. Stąd moje wahania. Zacząłem się już zastanawiać nad modelem AT8020-54L. Ma on caliber H800, który obsługuje 26 lokalizacji/miast (wśród nich Paryż). Cyferblat i cała reszta jest bardzo czytelna, szafir, bateria słoneczna i bransoleta... Co o tym sądzisz...?

W takich wypadkach zawsze mowie ze pierwszy wybor jest zawsze najlepszy. 

 

Osobiscie bardziej podoba mi sie JY80, ale tylko dlatego ze nie lubie wersji Blue Angel, AT8010-58E wyglada lepiej. 

Wszystko zalezy co Ci sie bardziej podoba i do czego go bedziesz nosil. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich wypadkach zawsze mowie ze pierwszy wybor jest zawsze najlepszy. 

 

Osobiscie bardziej podoba mi sie JY80, ale tylko dlatego ze nie lubie wersji Blue Angel, AT8010-58E wyglada lepiej. 

Wszystko zalezy co Ci sie bardziej podoba i do czego go bedziesz nosil. 

 

No wciąż jest jeszcze BY0011-50E... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem BY0010-52E, sprzedalem, ale po dzis dzien zaluje (mialem go na specjalne okazje ale w zasadzie tylko lezal na polce), a na drugiego takiego kasy juz nie dam. Zegarek kosior i malo co sie z nim rowna. Troche mnie denerwowala duza korona, z jednej strony poreczna a z drugiej zostawiala male zaczerwienienie na nadgarstku. Ale i tak bym polecil idzie sie w nim zakochac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i zwracam się z wielką prośbą o pomoc jestem posiadaczem CITIZEN AT4008-51E mam go od 1,5 roku cały czas działał w trybie A-TM,wczoraj zachciało mi się kombinować żeby go przestawić w ustawienie na Londyn i popchnąć go godzinę do przodu niestety tak namieszałem że teraz nie wskazuje mi ani prawidłowej godziny, daty ani dnia,aktualnie zegarek nie wskazuje nic prawidłowo nie wiem co mam zrobić byłem u miejscowego zegarmistrza ale on jest w temacie tak zielony jak ja.

post-83645-0-87405900-1459419817_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj zegarek i ustaw na nowo, instrukcja str. 54


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem robić reset i nic z tego,ale mogłem to robić źle bo nie rozumiem po angielsku,mógłbym Cię prosić o instrukcję?,ale tak na chłopski rozum co mam zrobić żeby go zresetować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link, są tam mobilne instrukcje, Twój caliber to E650 przesuń na 8 minutę i 17 sekund.

 

pozwodzenia  :)

 

http://miastozegarkow.pl/n-a-inf-24.html


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link, są tam mobilne instrukcje, Twój caliber to E650 przesuń na 8 minutę i 17 sekund.

 

pozwodzenia  :)

 

http://miastozegarkow.pl/n-a-inf-24.html

ten filmik już widziałem i próbowałem zrobić reset według tego co tam widziałem i nic,wyciągam dwa razy koronkę w ustawieniu CHR przytrzumuje równocześnie przycisk A i B przez więcej jak 2 sek i zegarek ustawia się w pozycji 21:40 ,dzień miesiąca 30, a tygodnia wtorek i tyle,i co oznacza 8 minuta i 17 sekund?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, napisałem, że w 8 minucie filmiku jest resetowanie.

jeśli ci się nie zeruje to musisz zrobić to ręcznie, zaraz po resetowaniu na filmiku jest opisane jak wyzerować wskazówki.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robię wszystko tak jak na filmiku ,ale nie znajduje mi pozycji zero wczoraj robił to bez problemu wszystkie wskazówki ustawiały się na 12,a dziś za każdym razem inaczej ,manual też nie pomaga :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ręczne łapanie sygnału ?


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ręczne łapanie sygnału ?

sygnał ręcznie łapię na L,ale czemu mi nie ustawia czasu Londyńskiego skoro ma łączność z zegarem,ale sobie ustawienia podrasowałem lepiej to sie nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie może jakiś pomysł żeby ustawić ten zegarek na właściwy tor?,ręcznie ustawiłem godzinę i datę,ale dni tygodnia się nie zgadzają i nie pokazuje poziomu naładowania baterii.

post-83645-0-31340300-1459436438_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam pomysłu, może go zostaw jeszcze na dobe, może sam załapie.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam pomysłu, może go zostaw jeszcze na dobe, może sam załapie.

tak zrobię i dzięki że próbowałeś pomóc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek się jednak nie wyregulował przez noc,pozostaje mi chyba oddać go do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.