Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Czacho65

Zegarmistrz w Kielcach - naprawiacz nie wymianiacz baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś poleci zegarmistrza w Kielcach lub okolicach. Chodzi mi o osobę, która naprawi stary zegarek a nie zajmuje się wymianą baterii i pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ widzę zapytanie odnośnie ZEGARMISTRZA w Kielcach - 

Pan Ireneusz Korczak obecnie w budynku Kino Moskwa, ul Staszica, więc ścisłe centrum miasta - pamiętać trzeba o strefie parkowania i parkomatach. 

Robił moją Rakietę 24h - zakres i cena http://zegarkiclub.pl/forum/topic/70498-dzial-techniczny/page-78?do=findComment&comment=1405578

Robi budziki oraz regulował i konserwował kilka innych. Zwykle ma dużo pracy, a jak wchodzisz do zakładu to wiesz że to ZEGARMISTRZ. 

Za rozebranie, ocenę stanu, zakres ewentualnych prac, regulację chodu na "ruskiej enigmie" płaciłem od 5-10zł

A i pogadać można zwyczajnie o zegarkach...

Poleciłem ...sumienie mam czyste ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tego zegarmistrza i cen, pozwolę sobie aktualizować przykładowe prace z cenami polecanego przeze mnie zegarmistrza.

Dzisiaj zanosiłem teścia POBIEDE z laurową kopertą, dolnym sekundnikiem. Śpieszyła 4 minuty na 10 h. Ponieważ "regulatorek" na wahniku był już na maksa przesunięty na minus, zegarek wymagał więc interwencji.

Zegarek został przeczyszczony, wyjęty wahnik ze sprężynką, wymyty, przesmarowany (cała reszta obejrzana), włożony i wyregulowany na maszynce, chodzi na zero na regulatorze. Całość za 10 zł.

 

Dzisiaj porozmawiałem z nim sobie i obejrzałem wykonane przez niego zegareczki "open heart" piękne. Ale to inna historia już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.