Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krywoj75

Użytkownik
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

380 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About krywoj75

 • Birthday 07/26/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce i okolice
 • Hobby
  fotografia, pisanie ikon, cierpliwość do dzieci, zawodowo wychowuje dzieci zresztą - często wbrew ich woli

Recent Profile Visitors

1,345 profile views
 1. Dałbym do niego jednak czarny pasek z osobną podkładką. Albo jskis retro brąz z naturalnej skóry, poprzecierany. Tu po krawędziach widać że coś nie takie. Jaki rozstaw teleskopów?
 2. Może się nada. Nie wiem czy wałki są kompatybilne. Bo to taki projekt własny
 3. Szukam mechanizmu 2609h lub ha czy ktoś coś zbędnego ma?
 4. Kurczaki, przeglądam te Wasze zdobycze i żałuję ze są takie małe w większości przypadków i mój nadgarstek odrzuca przeszczep. 😢 Gratuluję Wam zdobyczy wszelakich i życzę roku oelnego cudnych "znajd".
 5. Szukam koperty naręcznej do Mołni, srebrnej z wałkiem na godzinie 12. Może ktoś coś?
 6. Koperta od jakiegoś kwarca, mechanizm 3602 niski 15 kamienny. Tarcza 42mm ręcznie robiona, pasek ręcznie robiony uszy 24mm. Nie mam czarnej wskazówki sekundowej gdyż...pies mi zjadł.
 7. Kiedyś zegarek był produktem ekskluzywnym, z czasem powstawały czasomierze bardziej popularne i tańsze. Jednak był czas gdy nawet te niedrogie, bardziej popularne, były przygotowywane ze starannością...
 8. No jakby to powiedzieć... Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów... Ciężko uwierzyć w taką okazję, a ten opis! https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-molnija-mrv
 9. Odświeżę kotleta ale cóż takie życie, a nie codziennie trafia się ZIM. Zakładam że mimo braku sygnatury to ЧК-6 Szukam do niego osi balansowej, bo ta jest martwa jak moja prababcia. Czy coś więcej z nim nie tak, nie wiem. Wałek, osie godzinowa i minutowa pracują podczas ustawiania godziny bez efektów specjalnych. Tarcza jeszcze do mycia, ale chciałbym go ożywić i cieszyć się staruszkiem. Może ktoś ma takie osie balansowe, może do mołni pasuje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.