Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krywoj75

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Bywa pomocny

About krywoj75

 • Birthday 07/26/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kielce i okolice
 • Hobby
  fotografia, pisanie ikon, cierpliwość do dzieci, zawodowo wychowuje dzieci zresztą - często wbrew ich woli

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. krywoj75

  Składaki

  Dzięki wielkie za pamięć 👍
 2. Fakt...na tej ręce zbedne. Druga komoletna? Bo do elektronicznego to do przycisków sie przydają palce jednak. 🤔
 3. Tym bardziej że produkcja zegarka jako modelu na rynek trwała nie rok, tylko kilka ładnych lat.
 4. No masz trochę racji, osobiście nie "wstydziłbym" się produktu. Z drugiej strony nigdy nie miałem parcia na snobizm markowy, bez względu zegarek, but, ciuch czy auto. No własnie pozostaje otwarta kwestia czemu tej marki nie ma. W końcu można by dać coś krzaczkami, jak w chrono 19/21 zuan. Raczej patrzę na harmonię w produkcie i to czy mi się podoba. Tutaj dyskretne logo (jak w Seagull), czy nazwa by nie przeszkadzały. Podoba mi się w tym produkcie skromność i brak epatowania super hiper wodotryskami. PS. Koledze Cygan na Scycylii oferował łoryginalnego Patka w aftomacie za 140euro ale utargowali do 50 a jak kolega pogadał z kumplpami po polsku, to Cygan powiedział że w złotówkach też może być Patek piękny aż się skrzył
 5. Właśnie omegę najbardziej podejrzewałem. Z drugiej strony mam pewną zagwozdkę co do chińskich zegarków. Przeglądając stylistykę zegarków w latach wcześniejszych, gdy mechaniki były u szczytu sławy, odnoszę wrażenie że te podobieństwa między firmami z różnych fabryk, krajów, nie były tak bardzo krytykowane jak dzisiaj. Przykład niemal identycznej stylistyki chronografów z lat 70-tych. Pomijam oczywiście kwestie ordynarnych podrób, a skupiam na wzorowaniu się na jakiejś stylistyce. Patrząc na różnego rodzaju "nurki" czy "piloty" renomowanych firm, odnoszę wrażenie że te podobieństwa nie przeszkadzają tak bardzo jak w przypadku zegarków chińskich. Nie popieram ordynarnego kopiowania czy podrabiania, żeby była jasność. Ale w końcu pewne "rasy" zegarków muszą być w jakiś sposób podobne. Tak mi jakoś przyszło do głowy. Co do powyższego zegarka, bardzo podoba mi się jego klasyczne piękno, prostota i czytelność.
 6. Pytanie do kolegów czy kojarzycie taką stylistykę? Kojarzy mi się z garniturowcami z kat 69-70tych, ale może komuś coś świta?
 7. 390 z wysyłką. Mechanizm z mikroregulacją i oksydą na śrubach. Pasy genewskie.
 8. Ja mogę spróbować 😉 Wpadł taki Sławek...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.