Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LiZzArD

RONDA 515.24H

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z tytułowym mechanizmem (siedzi w zegarku Invicta F0008 - tak, tak, wiem że to zabawka B) ). Problem polega na tym, że przestała działać funkcja szybkiej zmiany daty i ustawiania wskazówki GMT. Początkowo data przerzucała się płynnie, GMT natomiast skokowo - tak jakby mechanizm się ślizgał ... Obecnie niestety ani GMT ani data nie dają się zmienić na koronce wyciągniętej do pierwszej pozycji. Da się to naprawić czy mam szukać nowego mechanizmu? Bo trochę mnie irytuje wskazówka GMT nie skorelowana z niczym konkretnym i kręcenie koronką w kółko w celu zmiany daty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mechanizm, który normalnie można rozebrać i zobaczyć co jest źle. Nie jest też przesadnie drogi, więc w razie czego można wymienić cały i nie jest wykluczone, że będzie to tańsza opcja  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)  Tak też podejrzewałem - szukam więc zegarmistrza który się tego podejmie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.