Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dudus81

Użytkownik
 • Content Count

  522
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About dudus81

 • Birthday 09/10/1988

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Horido ma takie, granat w 24mm też powinien być.
 2. 1. sanik 2. szalony amator 3. staruszek 4. krzysztof101 5. Pawel2499 6. lec 7. loituma 8. fotolizard 9. Jacek Jarocki 10. saanczo 11. RTK-WGM 12. dudus81
 3. Dobrze jest pasek kleić jakby zagięty,wtedy obie warstwy będziesz miał naciągnięte.
 4. Ja źródło znam Jedyne paski w tym stylu z innym szyciem i kolorami, bo tak producenci nie rozpieszczają. Nieco sztywne te paski, ale taka ich uroda.
 5. To nie są DIloy-e, prawdopodobnie to paski z Wielkiej Brytanii - CousinsUK.
 6. Możesz spróbować tutaj: http://panoramafirm.pl/mazowieckie,pruszkowski,raszyn,s%C5%82oneczna,13/zegarmistrzostwo_andrzej_kolodziejczyk-nakzf_gwm.html tylko teraz chyba jest na urlopie.
 7. Timex miał takie, nie wykluczone, że jakieś Casio też.
 8. Madalińskiego 57 - Zegarmistrz Durski
 9. dobrze jest mieć 1,0 1,2 i 1,4 większe raczej nie będą potrzebne.
 10. Ja obejrzałem "Snajpera" i muszę przyznać, że to dobrze zrobiony film. Historia opowiedziana w amerykańskim stylu, ale w ciekawy sposób. Jeszcze przed oskarami widziałem Whiplash i nie jestem przekonany czy Simmons powinien dostać nagrodę. Jak dla mnie postać była przerysowana, żaden dyrygent nie rzuca krzesłami i nie każe grać utworu od 113 taktu, a chwilę później od 54 taktu A sam film jak dla mnie przeciętny.
 11. Szybka, sprawna transakcja. Polecam kolegę.

 12. Ważna jest szerokość między uszami i tyle. Teleskopy możesz dokupić, ale te od bransoletki powinny pasować - choć czasem są nieco inaczej zakończone.
 13. Sprężyna ma zaczep cierny, który ślizga się po bębnie i wlasciwie nie ma problemu zeby nakrecic do konca. proponuje nakrecic koronka kilkanascie razy i zobaczyc jak bedzie chodzic. W razie problemu lepiej bedzie zglaszac niezhodnosc z umowa. Przepraszam za brak polskich znakow.
 14. Sprężyna ma zaczep cierny, który ślizga się po bębnie i wlasciwie nie ma problemu zeby nakrecic do konca. proponuje nakrecic koronka kilkanascie razy i zobaczyc jak bedzie chodzic. W razie problemu lepiej bedzie zglaszac niezhodnosc z umowa. Przepraszam za brak polskich znakow.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.