Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adam667

Witam serdecznie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Pare słów o mnie

Jestem Adam 27 lat, z Poznania... 

Prawda jest taka, że nigdy nie interesowałem się zegarkami, mało tego, raczej nie lubiłem ich nosić. Po prostu nie przywiązywałem do tego wagi.
Ostatnimi czasy dostałem w prezencie jakieś śmieszne kwarce, które (o matko), idąc ulicą rozsypały się (bransoleta) i spadły mi z ręki. Dwa pod rząd - w przeciągu 2mc-y - dajecie wiarę? Postanowiłem już nigdy więcej nie nosić taniego szmelcu. Mniej więcej w tym samym czasie poznałem kolegę, który nawinął mi w pigułce temat kwarców, różnicy pomiędzy nimi, a mechanizmami i zegarkami z "duszą" :)

W tym samym też czasie, próbując pogłębiać swoją wiedzę, trafiłem na Wasze forum, dzięki któremu dużo się już zdążyłem dowiedzieć!
W jakiej to nieświadomości człowiek całe życie żył...czas nadrabiać zaległości! Nie mogę zasnąć nocami, bo..dostałem jobla... codziennie przeglądam zegarki, polując na swojego pierwszego automata... :-)

Mam sporo pytań, lecz w dziale 'szwajcarskie zegarki' nie mogłem założyć tematu dot. danej marki i sugestii, czy dany typ byłby dobrze oceniany przez Was jako pierwszy 'zegarek z duszą' etc.

Liczę, że uda mi się znaleźć odpowiedzi na moje pozostałe pytania.

Pozdrawiam wszystkich znawców tematu

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.