Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SkIlLaZ

Casio G-SHOCK GX-56

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś zauważyłem pewną skazę na szlufce od swojego zegarka i zastanawiam się czy tylko na mnie to trafiło czy jest to w każdym zegarku tego modelu. Prosiłbym o wypowiedzieć posiadaczy tego modelu.

bwwaosuufsi2_t.jpg

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny, też miałem zegarek z czymś takim, ale nie zwracałem na to uwagi.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jest to pamiątka po formie w której wyrabia się te szlufki . W momencie końca produkcji takiej szlufki podejrzewam ze są schładzane , aby zostać utwardzone no i zostaje takie kłujące w oczy "coś" . Moim skromnym zdaniem nie wpływa to wcale na jakość tej części wiec nie musisz się o nic obawiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo można napisać jeszcze o tak zwanych G premium , które już nie mają szlufki z tworzywa sztucznego . Nic dziwnego , że są stalowe , choćby dlatego ze jest taka jakość wykonania tych z tworzywa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje i za zainteresowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim kingu jest tak samo i zauwazylem to dopiero po Twoim watku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.