Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość smook

Seiko i gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smook

Szukam jakiegoś fajnego niekoniecznie drogiego zegarka, no i po głowie chodzi mi seiko.

Znalazłem na allegro taki SEIKO CHRONOGRAPH model SNN101 i jest w nim dziwna informacja o gwarancji.

Co niektórzy sprzedający twierdzą, że zegarek ma gwarancję międzynarodową lub jeszcze nie podbitą albo wymyślają jeszcze coś innego.

 

Proszę się nie dać na to nabrać !!!

 

Jeżeli zegarek nie ma podbitej gwarancji i dodatkowo dołączonego dowodu zakupu, znaczy to, że taka gwarancja jest po prostu nie ważna, bądź oszukana.

 

No i tak się zastanawiam jak wygląda taka gwarancja w przypadku zegarków z sieci, czyli najczęściej właśnie sprowadzanych.

 

Niestety w międzyczasie poczytałem trochę i seiko... no i po głowie chodzi jakiś automat 5, no ale musiał by być rzeczywiście fajny. Zależy mi, żeby nie umarł jak zmoknie.

BTW. Czy nie dziwna jest cena ww. kwarca, skoro w podobnej cenie są takie "mniej wodoszczelne"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprzedający nie pokazuje swojego egzemplarza. "Pożyczka" prawdopodobnie stąd : http://cgi.ebay.com/SEIKO-CHRONO-WIDE-DATE...bayphotohosting

2. W opisie szkło SZAFIROWE, we właściwościach już mineralne wzmacniane :lol:

 

Nie mówię, że ściemnia, tylko powinien umieścić swoje zdjęcia produktu i pomyśleć nad opisem. I niech pierdół nie pisze, bo większość świadomych forumowiczów wie, że często Seiko na e-bayu i w i-netowych sklepach nie mają pudełek i gwarancji - czasem instrukcję.

 

Ech, napisz nie Ci przyśle swoje fotki.

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smook

Wielkie dzięki, zapytałem.

W sumie na allegro dość często wystawiane są zegarki ze zdjęciami "fabryki" jeśli chodzi o tą półkę.

 

 

Może jakiś dobry moderator przeniesie wątek do działu "Allegro..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to jest z zegarkami zakupionymi w sieci? jak nie maja gwarancji, instrukcji, etc - jednym slowem papierow - to nie koniecznie znaczy,ze nie sa oryginalne?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.