Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pk_kamil

Użytkownik
 • Content Count

  5,780
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,455 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowsze

Recent Profile Visitors

1,058 profile views
 1. Witaj weekendzie, rozpoczynamy od kawy:)
 2. No urlop na piąteczek wzięty, opieka nad dziećmi - mam nadzieję nie zawiedzie, zatem zapowiada się cuuudowny weekend z zegarkami w gronie forumowej braci:)
 3. Tylko w drodze wyjątku i jako napój kawopodobny;):) Plus za ciekawy kubek:)
 4. Zanim przebudzi się Stolica...
 5. czyli całe warsztaty są w piątek, na sobotę została jedynie wycieczka po fabryce? problem mam z czasowym dotarciem na piątkowy wieczór zegarkowo-kolejowo-podrozniczy. Jestem oczywiście za, ale... muszę przemyśleć szybszy transport.
 6. Fakt, w takim razie muszę poszukać czegoś na miejscu;):) Zastanawiam się tylko czy rabat 18% to dobry rabat:)
 7. @adiblue2 właśnie o nich mowa, dają rabat ok 18% na czarną tarczę na bronsolecie, czyli to co mnie interesuje... tylko rabacik jakiś taki... mały;):)
 8. Patrzę, że także nic nie napisałem @Hecke na koniec Twojej/Waszej podróży po USA, a... śledziłem codziennie kolejne jej odcinki z zapartym tchem, będąc nawet na swoim urlopie;):) Super się Twojej relacji czytało, masz zacięcie pisarskie;) Zdjęcia rewelacyjne, masa ciekawych miejsc odwiedzonych. Co do samych zegarków to miały z Tobą problem, gdyż... strasznie je eksploatowałeś;):)
 9. a tak z innej beczki, gdzie teraz najlepiej kupić Longinesa, mowa o tym modelu: https://www.longines.com/watch-longines-spirit-l3-812-4-53-6 Rabat od ceny sugerowanej w wysokości 18% to dobry rabat?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.