Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pk_kamil

Użytkownik
 • Content Count

  5,465
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

939 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowsze

Recent Profile Visitors

812 profile views
 1. dobrze, że to lista pod względem sprzedaży/obrotu danej marki/firmy A nie pod względem prestiżu. Gdyż mocno bym dyskutował tak słabą pozycją chociaż Zenitha.
 2. Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego Dyngusa:) Przede wszystkim jednak obecnie ZDROWIA dla wszystkich!!!
 3. Jak pamiętam to ostatni raz przestawiamy zegarki...
 4. Coś podobnego: Jeden z profesorów UJ opowiadał kiedyś na seminarium o sobie taką historię: Główne miejsce w moim życiu zajmuje matematyka. Nie mam głowy do sprawy codziennego życia. Niemniej czasami staram się pomóc mojej żonie i być dobrym mężem i ojcem. Pewnej słonecznej soboty żona poprosiła mnie żebym wyszedł z 9-miesięcznym dzieckiem na spacer. Oczywiście zgodziłem się. Włożyła mi malucha do wózka i poszedłem do parku. Siadłem sobie na słońcu, dzieciak usnął, a ja, żeby się nie nudzić, wyjąłem zeszyt i zacząłem rozmyślać nad jakimś problemem matematycznym. Problem był ciekawy, po pewnym czasie udało mi się znaleźć fajne rozwiązanie. Stwierdziłem, że trzeba rozwiązanie przepisać na czysto, bo w zeszycie, który miałem przy sobie, było to zapisane nieporządnie. Zebrałem się i wróciłem do domu. Pierwsze pytanie żony było 'Gdzie jest dziecko?'. Panowie (zwrócił się do obecnych na seminarium), moja żona to święta kobieta. Bo ona się zdenerwowała dopiero wtedy, jak powiedziałem, że nie pamiętam w którym parku byłem.
 5. Nowości trochę do mnie nie przemawiają, nie mają TEGO CZEGOŚ:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.