Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pk_kamil

Użytkownik
 • Content Count

  5214
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  mazowsze

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Mateusz, wielkie GRATULACJE za szczegóły opisu powstawania Twojej książki. Sam mam II jej wydanie Uważam, że warto się z nią zapoznać:) Jaki wkład pracy włożyłeś w jej powstawanie to widać na zamieszczonym w materiale zdjęciu - tym czerwonym fotelu :):):) Ile to czasu trzeba było spędzić przed komputerem, etc POWOWDZENIA!!!
 2. Panowie, poniekąd macie rację. Nad Wisłą faktycznie jest tłoczno i Policja w ogóle nie reaguje. Jednakże ten typ ludzi raczej do galerii handlowych nie chodzi, chyba ze muszą Jak pisałem o strachu to miałem na myśli tych, którzy kiedyś całymi rodzinami walili do galerii handlowych by spędzić tam pół dnia na spacerach i jakiś tam zakupach... Ci ludzie nadal się boją
 3. @bazant dzięki za podesłanie artykułu. Pokazuje on jaki to złożony problem, @Władek Meller nie dziwi mnie fakt, że w galeriach jest mniej ludzi, pomimo zniesienia zakazu przez państwo ludzie nadal się boją - statystyki dość dobrze to w artykule obrazują. Tak czy siak nie mogę doczekać się już normalności...
 4. A do mnie to w ogóle nie przemawia, tak na siłę. Jedyny plus to ten WR200m
 5. Ktoś zatem będzie bardzo zadowolony
 6. Niebieskie nici robią robotę w tym kasztanku jak go nazwałeś. Extra
 7. do mnie jakoś nie przemawiają na tarczy te 9 samolocików, reszta to styl FORTISa, który mi bardzo odpowiada, klasyka:)
 8. Ten ostatni to niczym z katalogu wyjęty Ekstra zdjęcie. Gratulacje!
 9. Klasyk. Też mi przypadł do gustu. Zdaj relację jak już go przymierzysz
 10. Bardzo życzliwa osoba, dużo pomagająca Klubowi. WIELKA STRATA dla ŚWIATA ZEGARKOWEGO !!! Szkoda...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.