Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafrom

Praetrian tryt werk seiko, zerwany gwint.....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dwa lata temu zakupiłem w sklepie niemieckim zegarek Praetorian z werkiem Seiko- automat.

Zegarek wysłałem do sprzedawcy po dwóch latach dlatego ze późnił się (od początku), zauważyłem też na tarczy mały paproch (po zauważeniu widziałem go bez przerwy- jak to zwykle bywa), a poza tym co najważniejsze  kapsel od ustawiania zegarka zaczął mi się wkręcać krzywo na gwint i obawiałem sie że zamoczę werk.

Serwis niemiecki odesłał mi zegarek z odręczym dopiskiem fakturze : "ales gute", no ale nie jest "gute" bo nic nie zrobili. Na e-mile odpowiadali mi tak jak by nie rozumieli że ja chce naprawić zegarek zapłacić za to i cieszyć się nim dalej. Postanowiłe m odpuścić sobie panów zza Odry.

 

I teraz pytanie: gdzie w Warszawie lub okolicach (najlepiej w kierunku Radzymina) naprawię kopertę do mojego zegarka? Czy jest sens naprawiać gwint czy lepiej kupić gdzieś nową kopertę (ewentualna pomoc kogoś z kolegów w znalezieniu takiej by była mile widziana)?

 

Co do sklepu w którym kupiłem ten zegarek to jak łatwo sie domyślić dobrego zdania o nim nie mam nie polecę go nikomu.

 

Link do mojego zegareczka: http://www.milwatches.com/product_info.php/info/p1445_PRAETORIAN-Signifer-Black-Automatik-Diver---Stainless-Steel.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.