Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kkaczorekk

Problem z Omega Constelation

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kkaczorekk

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i nie wiem czy zamieszam tego posta w odpowiednik miejscu. Zakupiłem zegarek omega constelation. Zegarek ten sam sie nakręca i w związku z tym pojawil sie problem. Nie moge nosic go na rece gdyz bransoleta jest za ciasna i po parokrotnym obrocie zegarka w celu nakrecenia go chodzi zaledwie kilka godzin po czym staje. Gdy go porusze uruchamia sie na kilka minut i znow staje. czas odmierza idealnie. Nie wiem co jest tego przyczyną!! dodam jeszcze ze zegarek bardzo długo nie był noszony. Pytanie moje brzmi, czy zegarek jest wadliwy?? i czy da sie to jakos naprawic??. Prosze znawców tematu o odpowiedz !!! z góry dziękuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po parokrotnym obrocie zegarka w celu nakrecenia go chodzi zaledwie kilka godzin po czym staje. Gdy go porusze uruchamia sie na kilka minut i znow staje.

 

Ponoś go dłużej - np.: kilka h a nie minut.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.