Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stolipl

Zegarek do garnituru

Recommended Posts

Witam :) mam prośbę ewentualnie pytanie do Panów którzy częściej chodzą w garniturach. Ponieważ, za rok mam nadzieję, że będę bronić licencjatu oraz za tydzień muszę pokazać się w miejscu publicznym w garniturze poszukuję jakiegoś ciekawe zegarka właśnie do garnituru. Zegarek myślę tak do 100zł (wiem, mały budżet ale zawsze może coś by się znalazło). Ogólnie noszę radzieckie zegarki, ale może akurat ktoś zna jakiś inny ciekawy zegarek do tej kwoty i z innego kraju :) Aha garnitur jaki aktualnie posiadam jest koloru szarego i do niego mam białą koszulę.

Guest jarozlaw

Najlepiej zrobisz , jak założysz jeden ze swoich 'rusków', jest dużo bardzo ładnych radzieckich garniturowców, bo za 100zł cieżko cokolwiek kupić.

Guest Mateusz Dąbrowski

Zdecydowanie najciekawszy będzie jakiś stonowany vintage, choćby ruski, bo alternatywą w tym budżecie są tylko najtańsze kwarcowe Casio i Perfecty. Płaski ruskacz będzie bezbłędny.

Guest Szymon.

Ja nosiłem kiedyś zloconego Cardinala do garniaka (zapłaciłem za mniej niż 100zł, a był w stanie szufladowym!)

IMG_20140504_220211.jpg

Teraz mam Enicara (ale to juz był większy wydatek niż tamten Cardinal).

IMG_20140428_183054.jpg

Krótko mówiąc: polecam vintage! ;)

Z vintage mam na pewno dwie pobiedy z lat 50tych oraz Wostoka worldmastera jak co niektórzy go nazywają :)

c3ef51b8625efe23e88edc686795872d.jpg133acf0c41c01eb1b20eed060ae56423.jpg37beb2ab9ccf6279997fb12ef295b06d.jpg

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

I którykolwiek z nich będzie doskonały. Stówę wydaj na fajny pasek.

Guest jarozlaw

Masz jeszcze rok czasu, napewno uda ci się cos w tym czasie dokupić, dostać etc.

Jakiś Łucz lub Poljot DeLuxe i wszystko w temacie :)

Guest Mateusz Dąbrowski

Jak już to zostało napisane - wszystkie fajne. Zresztą bardzo podobną pobiedkę do tej pierwszej sam nosiłem parę razy na elegantsze wyjścia. Bardzo zacny zegarek :) A jak chcesz mieć coś idealnego, to właśnie jakiś de lux (czy to oficjalny, czy ten znakowany inną marką) - świetne ultrathiny idealne do garnituru i nie mające za dużo konkurencji nawet w o wiele większym budżecie, więc jeżeli komuś nie przeszkadza ruski vintage to nic tylko brać.

Pamiętaj tylko, aby skóry na Tobie były w mniej więcej jednym odcieniu, a zatem pasek od spodni, od zegarka i buty albo wszystkie czarne, albo wszystkie ciemny brąz, albo wszystkie jasny brąz. Mieszanki tutaj w przypadku garnituru są zdecydowanie niewskazane.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.