Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  5945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

3703 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

4466 profile views
 1. Adi

  Perfumy

  Adam - ten Azzaro jak się ma do standardowego?
 2. Adi

  Motocykle

  Podjechałem niedawno na przegląd w cywilu. Stało się tak bo myślałem, że w tym dniu się nie uda. Świece, olej a w sobotę krócej czynne - i coś jeszcze mulił włącznik świateł. Ale ogarnąłem odpaliłem i jakoś tak się stało, ze pojechałem. Z jednej strony czułem się jak debil, ale rzeczywiście przyjemność z jazdy większa.
 3. Adi

  Hi-Fi stereo

  Tak słuchałem, Pytałeś o ile pamiętam już dawniej i odpowiadałem. Nie nie było tam jednak kabla usb. Ów miłośnik drogiego sprzętu, u którego tego słuchałem zainwestował dużo pieniędzy we wzmacniacz. w źródła (CD, DAT, gramofon) w kolumny kable głośnikowe choć może to wszystko popsuło bo to niestety to nie był nordost za 100 czy 200 tys. Rzutnik z odtwarzaczem łączył jednak kablem HDMI za 100 zł bo lepiej wykonany niż ten za 5. Zapewne nikt lub prawie nikt nie neguje, że kabel głośnikowy musi być odpowiednio dobrany do tego do czego ma służyć, ale to jest kwestia długości, przekroju, kilku innych parametrów i kiedy te warunki są spełnione srebrne oploty, złote brokaty, przewodzenie w jedną stronę które jest totalnie bzdurą, magiczne zwoje z włosów łonowych jednorożca, czarodziejska izolacja i podkładki znaczenia nie mają żadnego, ale trudno, dyskutować nie chcę już - natomiast u diabła ciężkiego jakim cudem może mieć wpływ kabel przesyłający nie prąd zamieniony na dźwięk a dane cyfrowe? Czy optyczne kable też słyszycie?
 4. Adi

  Hi-Fi stereo

  Słuchać kabli USB? No co Ty? Ja już odpuściłem dyskusję nad kablem głośnikowym z miedzi beztlenowej 99,99% który gra wyraźnie lepiej niż ten z miedzi 99,9%, dlatego że kosztuje zamiast 100 zł,100 000 zł. Jak ktoś sobie wmawia różnicę, wierzy w nią i słyszy to z wiarą nie podyskutujesz. Ale transmisja cyfrowego sygnału........ tu nie ma miejsca na wiarę i przekonania. Dla mnie to sfera nauki, dla "słyszących" mistyki. Ale skoro można salcesonem demona wygnać to i kabel usb nie powinien dziwić.
 5. Adi

  Hi-Fi stereo

  Wystarczy zrozumieć, że kabel usb... nooo proszę.
 6. Adi

  Hi-Fi stereo

  Nie zauważyłem postu Nicona - to samo Ale w przypadku zegarka wiedzą, że pokazuje czas tak samo jak tańsze.
 7. Adi

  Hi-Fi stereo

  Przerażony jestem że w XXI wieku wśród wykształconych ludzi można znaleźć takich, którzy są w stanie łyknąć ten absurdalny stek bzdur. To niesamowite i niepojęte. Kabel USB, pewnie świetne wykonany + srebro, wart kilkadziesiąt dolców za 23 000 zł sprzedawać............ Ludzkość nie przetrwa.
 8. To, że ktoś się specjalizuje nie oznacza, że z tumiwisizmu nie popełnia błędów. Poczekaj na właściwy, wymień, sprzedaj - z uczciwą informacją co i jak i zapomnij.
 9. Gratulacje za odwagę, gratulacje za podjęte decyzje i życzę powodzenia. Trzymam kciuki.
 10. Adi

  Hi-Fi stereo

  A co tam po drugie stronie złotego kabla?
 11. Samochód Kupa Złomu to i mechanicy muszą trzymać odpowiedni poziom🤷🏼🤷🏼 Od dłuższego czasu już nie wierzę, że sprawia Ci przyjemność to coś 😉
 12. cześć Mam do sprzedania 2 telefony. oba od 2 lat pełną funkcję rezerwowych, więc leżą głównie, ładowane co jakiś czas. jeden zostaje więc oferta wygląda tak, że jeden zostanie kupiony to drugi nieaktualny. XS czarny, ramki super, plecki super, szkło super + szkło anty blue nalepione. Pamięć 64 MB. pudełko, kabelek, słuchawki nieużywane + używane, oryginalne, czarne, skórzane etui Apple fajnie „zestarzone”. Bateria 81%. Nigdy nie „grzebany” 11 Product Red. Ramki super poza okolicami gniazda i wyblaknięciem z nieznanej przyczyny w jednym miejscu (zdjęcia), szkło z mikroryską (zdjęcie), plecki super, pamięć 64 GB, pudełko, słuchawki nieużywane, kabelek. Bateria 81%. Nigdy nie grzebany. Cena za XS - 850 zł - 800 zł Cena za 11 - 950 zł - 900 zł + dostał szkło na ekran oraz etui silikonowe, transparentne z opcją MagSafe. Sprzedałem wiele produktów Apple, także przez bazarek. Zawsze otrzymywałem potwierdzenie, że stan zgodny z opisem lub lepszy. Oczywiście sprzęt przygotowany do sprzedaży, żadnych blokad, wyzerowany i zdezynfekowany odpowiednimi środkami. Dodam, że jeśli chodzi o sposób funkcjonowania, o płynność działania to mimo, iż od produktów z jabłkiem oczekuje się sporo to te telefony naprawdę dają radę tak XS jak i jedenastka, więc jeśli ktoś miałby obawy pod tym kątem to bez podstawnie;) Mam przy motocyklu jako elektroniczny prędkościomierz jakiegoś Samsunga z serii Grand, który pochodzi z podobnego okresu i te dwa oferowane telefony rozkładają go na łopatki dwukrotnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.