Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  6,131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

1,946 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

3,707 profile views
 1. Tomek, muszę odszczekać. Nowe beemki som pienkne 😂😂😂
 2. Niestety ale nowe BMW niszczą tylko BMW. Patrząc na te tragiczne auta z rozrzewnieniem wspominam Chrisa Bangla. Konkurencja pod wglądem stylu to SsangYong. I potem dłuuuugo nic. Przód beemki ja pysk nutrii, a tył pod zderzakiem jak miniatura wylotu kolektorów kanalizacyjnych. A te ze zdjęć - Genesis wygląda jakby to BMW miało mu lizać felgi
 3. Rynek motoryzacyjny się nieco zmienia. Co najmniej na tyle by definicje wywodzące się od karocy były niezbyt dziś aktualne.. Kombi to pojazd w którym pojemność bagażnika jest kluczowa, w tym załadunek "po sufit". W tym CLA czy Arteonie to nieco utrudnione. Więc to nie zwykłe kombi + marketing Dziś nic nie jest jednoznaczne a starymi, archaicznymi definicjami można sobie pudełko na bibeloty wyłożyć. To tez zwykłe kombi i marketing?
 4. Adi

  Jak wyglądamy?!

  Ja regularnie widzę jak sobie małżeństwo składa życzenia urodzinowe czy z innych okazji na Facebooku w formie elaboratu i wiem, że właśnie siedzą obok siebie na leżakach w hotelu albo nawet na domowej kanapie. Takie czasy…
 5. Zwykle mniej dziewiątek a więcej dziesiątek. Dziś byłem niedysponowany.
 6. Wczoraj pojeździłem kartami więc ręce dosłownie odpadały, nadwyrężone na pewno i do tego wieczorem delikatne ognisko. Zakrapiane, a dziś rano tak jak na zdjęciu z sfp9
 7. Adi

  żelazko...

  Dużo lepiej. Do prasowania tylko i wyłącznie generatory pary, ale jest jedna ważna sprawa. To musi być generator z bojlerem, wszystkie inne to po prostu zwykłe żelazko z dołączonym zbiornikiem na wodę i pompką. Generator pary z bojlerem jest kilkukrotnie szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jak dla mnie rewelacja i od dobrych 10-11 lat nie używamy nic innego.
 8. Nie tak całkiem. Koleżanka w zeszłym tygodniu w wiosce obok Flogity podobno 5 euro płaciła. Obfity półmisek. No ale tam nie ma zagranicznych wczasowiczów.
 9. Dorady. Te małe to w Grecji Gavrosy. Mniam. Jeszcze niedawno za 4 euro talerz co dla 2 osób by starczył.
 10. A wracając do cukru. W zasadzie wszędzie go pełno, całe palety powystawiane a cel osiągnięty. Nauczono nas, że 5 zł to nie drogo. 5 zł to bardzo tanio….
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.