Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  6,105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

1,488 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

3,441 profile views
 1. Adi

  Teorie spiskowe

  A pisałeś, że EOD?
 2. Adi

  Teorie spiskowe

  Teraz szkolnictwo wyższe jest takie, że ta entelygentna młodzież niestety pójdzie na studia, niestety je skończy i będziemy mieli jeszcze większą masę tłuków ale z wyższym wykształceniem.
 3. Adi

  Teorie spiskowe

  20 mln mądrych Polaków…….
 4. Adi

  Teorie spiskowe

  Cordi, przy takich kwotach wiadomo, że chcą się wykpić. A nuż się uda. A przychód to nie zysk. Kara nie mała i to może nie być koniec- pozwy.
 5. Adi

  Teorie spiskowe

  A kto i gdzie napisał, że społecznicy i altruiści? W sumie wyraźnie widzę, że ludzie tego oczekują. Tyle, że niby dlaczego? Chleba potrzebuje każdy a piekarze nie rozdają go za darmo a nawet nie sprzedają po kosztach. Przemysł farmaceutyczny działa na takich samych zasadach ekonomii jak inne, a nawet bardziej, bo poza zyskiem trzeba odrabiać koszty badań, w tym tych, które korzyści nie przyniosły - były finansową wtopą. To oczywiście nie dotyczy producentów generyków, oni tylko zarabiają bo co do zasady badań na nowymi terapiami/lekami nie prowadzą. Kiedyś w naszym tefałenie był dokument o tym jak nieetycznie działa firma Schering. Zapowiedzi huczne, reklama, program telewizyjny w świetle jupiterów. Dziennikarze weszli na prom, na imprezę firmy. z 24 godzinnego rejsu i dokumentowania wyemitowano 5 minut z czego największą "sensacją" był wcięty gościu, pokazywany ze 30 sekund jak mu przy stole głowa opada z nadmiaru trunku... Takie są telewizyjne sensacje. A co do Purude się nie kręci. Ogłoszono upadłość. Poza osobami leczącymi przewlekły ból - lek firmy był traktowany jak narkotyk. Świadomie brany jako taki. A kiedy są skutki - oczywiście zaskarżamy, bo niewiniątka nie wiedziały, że narkotyki uzależniają. To Ameryka. Tam konsument musi być poinformowany, że zamawiając gorąca kawę dostaje gorącą kawę i jest ona gorąca.
 6. Adi

  Teorie spiskowe

  Dokładnie, z tego punktu widzenia firmom farmaceutycznym zależy byśmy żyli jak najdłużej, łapali choroby wieku podeszłego i cywilizacyjne bo to dla nich sytuacja idealna. Jednak lepiej wierzyć spisek i opowiadać o tajemnych, ukrywanych lekach na raka itp….. A prawda jest dokładnie odwrotna im więcej ludzi, im dłużej żyją tym ta branża będzie miała się lepiej co oznacza, że ich najlepszym, żywotnym interesie jest leczyć i wyleczyć choroby, na które się przedwcześnie umiera. A potem zgarniać krocie na astmie, cukrzycy, pohp, nadciśnieniu, wieńcowej, i dziesiątkach innych u ludzi żyjących i po 100 lat. Z perspektywy tego jak gigantyczne są zasądzane odszkodowania za leki które się nie sprawdziły delikatnie mówiąc Posądzanie firm o eksperymentowanie na ludziach na tak masową skalę jest mocno niedorzeczne. Poza Moderną w szczepionki są zaangażowani giganci. Wtopa oznacza dla nich koniec. To firmy o obrotach liczonych w setkach miliardów dolarów. Jeśli ktoś wierzy w spiskującą Big Pharmę i na dodatek jest antyszczepionkowcem czy jak woli sceptykiem to może warto to jeszcze przemyśleć bo to się kupy nie trzyma.
 7. Adi

  Teorie spiskowe

  No co Ty? Przecież nikt w tym eksperymencie nie ponosi odpowiedzialności….
 8. Adi

  Teorie spiskowe

  Na szczęście producenci szczepionek nie muszą się tego trzymać. Mogą testować niebezpieczny i nieprzebadany syf….. Co innego przestępcy produkujący narkotyki. Oni muszą dbać o opinię. 😉😉😄
 9. Adi

  Teorie spiskowe

  Ale NOPy mało kto zgłasza 😁
 10. Adi

  Teorie spiskowe

  Ty serio nadal uważasz że to było do indywidualnie do Ciebie i Upoważniało Cię to do personalnego elaboratu wobec mnie? No super, gratuluję samopoczucia. Czasami zazdroszczę ludziom, którzy mają przerośnięte poczucie własnej wartości. Wszystko o mnie i do mnie. Taka persona ze mnie. 😉😁
 11. Adi

  Teorie spiskowe

  Wczoraj w radiu słyszałem, ż piersi kobietom rosną po Pfizerze. Nie potwierdzam.
 12. Adi

  Teorie spiskowe

  I drwalsko brodę masz. 😁
 13. Z zamkniętymi oczami zdjęcie zrobiłeś? 🤣🤣🤣😂
 14. Pistol niezawodny, prosty ale mimo niewielkiej dłoni bardzo mi g17 nie leży. I hmmmm coś nie trafiam z niego. Do trafiania to Shadow jest super ale nie za długo bo waży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.