Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  6066
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

1059 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

3268 profile views
 1. Do szybkości wystarcza pasek.
 2. Adi

  Teorie spiskowe

  Było? Bo dawno nie czytałem
 3. Adi

  żarty żartami...

  Większość postów na ostatnich stronach to wcale nie żąrty. Chyba, że nie do śmiechu. Niestety "przekrój" społeczeństwa jest drastycznie innych niż forum
 4. Ale chyba nie o takiej sytuacji pisano (w tym ja) chodzi o to jak się robi kilometrowy korek bo ktoś wyprzedza osobówką sznurek ciężarówek jadąc 10 km /g szybciej, gdzie są miejsca,w których mógłby zjechać na całkiem nie krótki czas wcale nie zmniejszając swojej prędkości. , Regularnie tak jest na A4.............. Robi się ogon po horyzont mimo, że są przerwy po kilkaset metrów nieraz między ciężarówkami, a ten na przedzie "lewopasowców" suuuuunie 100, czy 110 blokując pas i tworząc zagęszczenie, co z kolei powoduje, że przejazd A4 między Legnica a Wrocławiem nie trafiając na wypadek to sporo szczęścia. Z tego co obserwuje jadąc tam, to jak na 3 pasach pusto to i tak jadą prawym. Nie zdarza się by na pustej nitce jechać bez sensu środkowym. Jak ktoś jedzie w Niemczech, Holandii czy Anglii w taki sposób, zwykle ma polskie, litewskie czy ukraińskie blachy. Tam nieczęsto trzeba "poganiać". Nie ma mrugania i siedzenia na ogonie, bo kto skończy wyprzedać, czy jedzie wolniej to kieruje się na prawy pas.
 5. Dokładnie. Jedziesz 180 czy 90 to prawym skrajnym pasem jeśli wolny. U nas masowo przy trzech pasach masa ćwoków jędze niezależnie od prędkości środkowym mimo, że prawy pusty. A mulenie na lewym przy 2 pasach to kolejna bolączka. 500 m między autami na prawym, ale nie zjedzie bo on 110, a ciężarówki 90....
 6. A jakiej to potrzeba świadomości jak kupujesz komputer do domowych multimediów, pakietu biurowego i internetu, czyli jak 99% użytkowników? Kwestia tylko "czy się podoba" i czy chcę tyle wydać. To tego dochodzi wsparcie producenta i gwarancja. Składak nie zapewni nic z tego, najwyżej wyjdzie odrobinę taniej, jeśli te same komponenty. Uważam, że poza jakimiś maniakami wydajności, zmian, dostosowań składaki to przeszłość.
 7. 79 jeden kieliszek ze szkła..... Gratulacje. Jeśli to Krosno to 79zł Vs 3,8zł. Super. Podobnie portfele slim co je Pan Miller "wymyślił". Doceniam, że ktoś działa, rozwija się, ale.....
 8. Adi

  BUTY

  No to tylko brać. Fidelio, ale gabaryt Twojej podeszwy nieporównywalny. Taką też mam i się nie wstydzę.
 9. Adi

  BUTY

  Kształt klina jest. Fakt. Pomoże w chodzie?
 10. Adi

  Kominek w bloku

  Teraz ma być bez pozwoleń A certyfikaty energetyczne to żart. Możesz mieć wynik jaki chcesz. Dom jest dla mnie a nie urzędnika. Owszem. Kopciuchów zakazać ale z całą resztą wara. Kiniol Dość nowy i dobrze zaizolowany, ale bez szaleństw i pseudoekotechnologii. Dobry materiał, styropian, przyzwoite okna, piec gazowy, kominek z płaszczem i podłogówka.
 11. Adi

  Kominek w bloku

  Stary, szczerze mi to dynda. Mam mieć przyjemnie a nie katować się dla kilku zł oszczędności. Opalam dom gazem. Kominek w weekendy dla klimatu. 300m i 22-23 stopnie. 2200 za sezon grzewczy ostatnio plus trochę drewna. Ile zaoszczędzę? 20 zł? Mam taras i 20m zadaszony balkon. Korzystam regularnie z obu. Cały rok. A mostek termiczny w tym zakresie mi powiewa. Naprawdę. Dom jest do życia, dla przyjemności. Walka o każdą złotówkę oszczędności jest w tym wypadku powodem do zastanowienia się czy aby na pewno potrzebny był dom, i czy nie warto udać się do właściwego specjalisty.
 12. Adi

  Kominek w bloku

  Nieprawda. I co z tego? To okna też warto zamurować.
 13. A ja sobie posączam w te Święta taniego i smacznego Aberloura 12
 14. Adi

  BUTY

  Te drugie nb wyglądają jakby ktoś wdepnął w świeżą zaprawę i tak zostało na " podeszwie"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.