Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  6,091
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

1,293 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

3,394 profile views
 1. Adi

  Teorie spiskowe

  Są ładniejsze ujęcia GG. No wiem, temat spiskowy, że nie taka ładna........
 2. Adi

  Teorie spiskowe

  Konsekwentny jesteś - co ta Twoja średnio mądra i nie w temacie odpowiedź ma do meritum czyli twojego stwierdzenia o trzepaniu kasy? Puszczać bąki można - a odnieść się do argumentu, faktu w sposób prześmiewczy tylko potrafisz. Słabe i płytkie to, dyskusja z Toba ma taki sam sens jak tresowanie rozwielitki. Jeśli ktoś dobrze zarabia to czemu miałby teraz zarobić więcej? Z jednej stronie trzepanie kasy, a z drugiej głupawo kpisz, kiedy pisze, że nie zarobili więcej. Dorośnij, zostaw zabawki w piaskownicy i wróć Do pozostałych "poinformowanych i dowciapnych" - nie pracują zdalnie .
 3. Adi

  Teorie spiskowe

  Następny "wiedzący". Zatrudniam około 40 lekarzy. ŻADEN nie zarobił od początku pandemii więcej. Kilku zarobiło istotnie mniej. Skąd czerpiesz te bzdety? Pomijam dodatek Covidwy na oddziałach bo to chyba nie dziwi ludzi normalnych. Powinien należeć się każdemu kto jest mocno narażony w wyniku wykonywanej pracy. I trzepaniem kasy tego bym nie nazwał, co potwierdza brak chętnych do tej roboty. Puściłeś klasycznego bąka przy kolacji (trzepanie kasy) i oczekujesz Bóg wie jak ambitnych argumentów.
 4. Adi

  Teorie spiskowe

  Muzzy oceniłem twoją inteligencję jak zauważyłeś bardzo pozytywnie, mając nadzieję, że będzie tak cały czas no ale jeżeli kwestionujesz sposób oceniania poprzez wiele lat wspólnego komentowania, czytania komentarzy to ok nie zrobię tego. Chociaż na żywo pewnie też głównie na podstawie wypowiedzi można ocenić intelekt
 5. Adi

  Teorie spiskowe

  Muzzy - przez lata na tym forum miałem i mam Ciebie za gościa Inteligentnego i światłego. Bardzo bym chciał aby tak zostało. Ja znam dobrze nie jednego, nie dwóch a wielu ratowników medycznych, lekarzy - wszyscy mnie oszukują? A typek w kominiarce jest wyrocznią? Otrząśnijcie się. Pełna zgoda, że walka z wirusem odbywa się w Polsce i nie tylko chaotycznie i bez większego ładu, ale to nie zmienia faktu, że znalazła się jak zawsze masa hien, które zarabiają na podtrzymaniu fermentu i szerzeniu głupot bo to jest dla ludzi pewnego pokroju doskonałe źródełko. I o dziwo potrafili to zmanipulować to tak, że niby zarabiają na tym ci, którzy postępują właściwie. Ja wiem, że teoria spiskowa jest łatwiejsza, że daje poczucie bycia w grupie, szczególne że wmawia się tej grupie, że to właśnie oni są tymi "myślącymi" a przykłady oraz dowody na słuszność tych irracjonalnych teorii są łatwe do zakorzenienia w umyśle. Ale nie pojmuję, gdy dotyczy to także ludzi naprawdę inteligentnych. Wystarczy jak zielone ludziki z Donbasu założyć wdzianko z napisem ratownik (do kupienia łatwe" zmienić głos i sąsiad może być boharerem filmu o lądowaniu Xena pod Wąchockiem. Czemu Was to wszystko nie dziwi, a odrzucacie fakty i "świadectwa" tysięcy ludzi robiących to na codzień?
 6. Adi

  Teorie spiskowe

  No wiesz Muzzy - racja jest tylko jedyna. Racja oparta jest na faktach. Jeśli ta "druga racja" oparta jest na domniemaniach, gdybaniach lub chorych bredniach to nie jest inna racja tylko głupota. A skąd wiesz, jak by było gdyby Amantydyny nie wziął? Jestem zdania, że każdy łatwo dostępny ilościowo i cenowo lek, który się sprawdzi i zostanie to potwierdzone naukowo będzie wielkim ratunkiem dla tej trudnej sytuacji. Liczę na stary dobry i raczej bezpieczniejszy od amantydyny budesonid. Prowadzone są badania. Dają nadzieję. (np. otrwarte, randomizowane, badanie opublikowane nie u Janka Pośpieszalskiego, co pewnie wielu kolegów by przekonało, tylko w Lancecie) Te na Amantadynie nie dawały póki co. To też rozwala teorię, że niby nikt nie chce dopuścić tanich leków. Bdesonid jest tani i powszechnie dostępny. I jak zazwyczaj nie czary spowodowały zainteresowanie a obserwacje naukowe - osoby z chorobami typu astma, czy POHP są zadziwiająco nielicznie reprezentowane pośród ciężko przechodzących Covid, a wielu z nich wciąga kortykosterydy wziewne w tym budesonid właśnie. Dobrze, że żaden szaman tego nie ogłosił bo by zniknęły z aptek (choć już są problemy)
 7. Adi

  Teorie spiskowe

  Ja jednak uważam, że to jest bez sensu co by kto nie napisał nasi koledzy „włączający rozum” i tak nie zrozumieją.
 8. A`Bunadh bardzo lubię, ale ostatni piłem dawno, co ciekawe na łące w Szkocji pomiędzy biegającymi królikami podjadając steki grilla i hagis.
 9. Adi

  Hi-Fi stereo

  Też uważam, że na dziś do telefonu, do "posłuchania" a nie rozkładania sceny na pierdnięcia komara słuchawki bezprzewodowe to rozwiązanie jedyne, a nie lepsze czy gorsze. Tym bardziej, że kodeki, jakość połączenia dziś to nie to samo co kilka, kilkanaście lat temu i opowiadania o tych drastycznych różnicach to tak jak testy kabli głośnikowych, w których prąd płynie tylko w jedną stronę
 10. Adi

  Teorie spiskowe

  Oraw, jak zbyt blisko mnie będzie Żyd bez maski zwrócę mu uwagę tak samo jak wyznawcy gitche Manitou, czy scjentologowi.
 11. Adi

  Teorie spiskowe

  Na 100% żaden tchórz nie zareaguje na taki apel. Oficjalnie bo nie wierzą, a naprawdę bo boją się, że nawet sami przed sobą już nie będą mogli udawać, że "włączyli myślenie". Stad pod różnymi tematami tyle idiotycznych wypowiedzi w jednym tonie, te obśmiewające emotki. W grupie raźniej i wszyscy w z jednakowym podejściem, podtrzymując wiarę że to tamci są głupi i zmanipulowani... A strach się przyznać że jest wręcz odwrotne.
 12. Adi

  Teorie spiskowe

  Gdyby post Valygaara był w bardziej publicznym miejscu już by łajno sypało się na niego. Nasza jednak bliższa znajomość na szczęście studzi odwagę "włączających myłśenie". Valygaar - trzymaj się .
 13. Adi

  Teorie spiskowe

  Zgłosiłeś przestępstwo? Albo chociaż do funduszu?
 14. Adi

  Teorie spiskowe

  Też miałem u bliskich znajomych sytuację gdzie zmarł 50 latek. Przyjechała po niego karetka. Zabrani go do szpitala z kosmicznym cukrem (1400). Zmarł po 2 dniach. To było latem. W szpitalach były miejsca. Żona zszokowana że w karcie Covid. Cała koronasceptyczna rodzina również. Przecież nawet testu mu nie robili. No oczywiście robili. Wynik był pozytywny, a pogotowie wzywali bo ciężko było mu oddychać. jeśli gdzieś to naciągają to dla mnie skandal i zupełny bezsens. Jednak w wielu przypadkach Covid to katalizator. Bezpośrednia przyczyna pogarszająca gwałtownie stan osób ze schorzeniami kontrolowanymi a co dopiero gdy to schorzenia nie leczone, żle leczone czy stan terminalny. Przykre ale tak się zdarza. Nader często.
 15. Adi

  Teorie spiskowe

  No i beknie ktoś za fałszowanie dokumentacji. To przestępstwo, za które ktoś ryzykował w imię drobnych i to nie dla siebie a dla pracodawcy. Heros wręcz. Pasuje jak ulał do tematu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.