Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Adi

Użytkownik
 • Content Count

  6208
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Adi last won the day on December 27 2019

Adi had the most liked content!

Community Reputation

3286 Guru zegarmistrzostwa

About Adi

 • Rank
  mr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i teraz

Recent Profile Visitors

4296 profile views
 1. Mam stację pogody. Wewnątrz i zewnątrz parametry pokazuje na ekranie. Rzutnik w nocy wyświetla na ścianie czas i temp. zew/wew. Sterowany radiowo wiec co do sekundy. Podtrzymanie bateryjne. METEO SP79 Stacja pogody - niskie ceny i opinie w Media Expert
 2. Używam Epson 7750. Atramentowa typu "tank". Świetna jakość zdjęć, format A3, hiper tania w eksploatacji, WiFi, tylko nie bardzo domowa - krowa trochę. No i nie tania.
 3. Naprawdę nie wiem czy Ci kibicować 😂 czy polecić specjslistę 😁😉 W specjalny sposób podziwiam.
 4. Klasyczne terenówki w porównania do uaza mają ten feler, że jeżdżą mając rok, mając 10 lat i mając 30 lat. I robią to bezwzględnie, zawsze lepiej niż to ruskie dziadostwo. 2017 rok a w zasadzie nie nadaje się do użytku. A są ludzie regularnie zjeżdżający autami mającymi nie 6 tylko 20, 30 i więcej lat Bałkany, Gruzję itp. robiąc w ramach jednej wyprawy wiele tysięcy kilometrów. A tym masz uciechę bo do Wisły dojechałeś Brzydki, toporny, rdzewieje i daje Ci frajdę, co do której nabrałem podejrzeń graniczących z pewnością, że sobie ją wmawiasz. (już drugi raz.........) Ale kto bogatemu zabroni? Znam bardzo szeroką offroadową brać. Wielu ma auta nowiutkie z salonu, ale każdy ma przygotowaną starą, sprawdzoną terenówkę. Po kimś, po wielu ktosiach i jeżdżą doskonale. Nie prawda, ze lepiej nowa czy po kimś. Nie ma z tym problemu. Natomiast z uazem jest taki, że czy kupisz po kimś czy nowy to i tak skazałeś się na porażkę. O ile pamiętam, Twoje auto miało w okolicach 10 000 km przebiegu. To wiec auto nowe. Klasyczne terenówki doskonale działające mają kilkanaście i nie raz kilkadziesiąt razy większe przebiegi (i nie chodzi mi o legendy typu Gelenda). Mój Pajero w chwili osiągania ćwierćwiecza i nieznanego przebiegu miał mniej rdzy niż ten twój uaz. Ze 2 małe wypryski, a są egzemplarze nie mającej wcale. I był gotów do każdej jazdy. Wsiadałem, odpalałem jechał. Nie ważne czy +30 stopni czy - 25 stopni. Na początku, bez doświadczenia, zdarzało się kilka dni z rzędu z zapiętym przodem pomykać. Kupiłem go jak miał 20 lat, dziś auto ma 30 lat i kolejny właściciel bezproblemowo jeździ dając mu w kość na placach budów. A po umyciu wygląda lepiej niż uaz w salonie..... Pozdrawiam
 5. Latka lecą a duupa rośnie
 6. Ale to jest samochód kacapski. Wszystko stamtąd jest złe. Niektóre rzeczy działają ale nie są dobre bo są brzydkie. Taki kraj.
 7. Jak kartjery superowe tak szopardy mnie nie przekonały
 8. Imię Twe uczucia wzbudza mieszane więc jest niewymieniane.
 9. Ale Eugeniuszu, arogancja to nie fakt zamknięcia wątku. To reakcje na pytania o to.
 10. Tak, nie istotny zbyt, ale nie to jest istotą. Żarty żartami.
 11. Eugeniuszu. Na pewno chęć wpłat zwiększy zamykanie wątków/tematów z tradycyjnym okraszeniem arogancją w stylu: czemu nie ma wątku? Wątku nie ma bo został usunięty. Nie bo nie, tak bo tak. Ale forum jest nasze więc utrzymujmy razem.
 12. Taką Twoja "wadę" zauważyłem drogi krajaninie. Za dużo i za bardzo bierzesz do siebie. Więcej luzu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.