Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stolipl

Orient 3-stars - kalendarz

Recommended Posts

Witam, dzisiaj kolega z forum zaintrygował mnie pewną ciekawostką, mianowicie zegarek który posiadam ma podwójny datownik. Datownik jest w wersji angielskiej i z tego co zauważyłem również w japońskiej, lecz ta japońska wersja zmienia się na krótki okres czasu po godzinie 24tej. Potem cały czas jest angielska. Ponoć przez pierwsze 12h powinien być japoński a po kolejnych 12h angielski czy coś w ten deseń. To prawda? Przyznam się, że przycisk od zmiany daty nie działa, jedynie jak kręcę koronką to wtedy.

To jedna sprawa, a druga czemu by nie zrobić tutaj "działu technicznego" i go przypiąć by łatwiej zadawać pytania i dostawać odpowiedzi :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Datownik zmienia się w ten sposób, ponieważ musi przeskoczyć o dwie pozycje, aby przez prawie całą dobę pokazywał jedną wersję językową. Przy działającym przycisku możesz wybrać z której wersji chcesz korzystać. To normalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha czyli tutaj jest pies pogrzebany :D dzięki za odpowiedź :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.