Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Bury.

CARSKA NAGRODÓWKA - ZA WZOROWE STRZELANIE Z GWINTÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś jest w stanie powiedzieć ?? głównie chodzi o producenta z koperty i z mechanizmu - jakie lata produkcji mechanizmu to głównie mnie interesuje 

post-68206-0-88286000-1456047486_thumb.jpg

post-68206-0-86205500-1456047495_thumb.jpg

post-68206-0-61789000-1456047504_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten z aukcji Łowcy Jeleni na A.?

Napisy sugerują firmę francuską (lub szwajcarską) ale wujek Google milczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten z aukcji Łowcy Jeleni na A.?

Napisy sugerują firmę francuską (lub szwajcarską) ale wujek Google milczy...

Tak to ten - chciałbym coś więcej się dowiedzieć o mechanizmie ale wychodzi mi że to nie firma tylko napis zrobiony przez składacza tych zegarków - znając ówczesne upodobania Rosjan do pięknych przedmiotów to nigdy by do swojego kraju takiego szankla nie wpuścili - mechanizm z wychwytem cylindrowym chyba bezkamieniowy  - koperta podróba z błędami w napisach itd... czyli tak jak napisałem rano zaraz po przebudzeniu

- http://zegarkiclub.pl/forum/topic/10616-nie-przep%C5%82acajcie-na-allegro/page-368?do=findComment&comment=1675564

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/10616-nie-przep%C5%82acajcie-na-allegro/page-368?do=findComment&comment=1675594

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.