Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Paweł Bury.

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  9717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Paweł Bury. last won the day on March 24 2020

Paweł Bury. had the most liked content!

Community Reputation

7227 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Hirschberg-Erdmannsdorf-Krummhubel

Recent Profile Visitors

16153 profile views
 1. Sprzedam chronograf Szturmańskie z mechanizmem 3133. Ładny stan w pełni sprawny chodzi dokładnie ale pojedynczych sekund nie mierzyłem bardziej co do minuty. Historia serwisowa jest mi nieznana. Chronograf działa prawidłowo startuje i zeruje oraz zlicza prawidłowo. Bransoleta radziecka. Zdjęcia na nadgarstku 20cm jest już ciasno, na 19 będzie idealnie. Forumowe 8 na 10 Cena 1100zł z wysyłką paczką pocztową ubezpieczoną na adres bez paczkomatów itp Przelew tradycyjny bez blików. Pozdrawiam Paweł
 2. Fajny tripledate Teelda. Koperta w idealnym stanie 37mm bez koronki. W pełni sprawny wszystko działa jak należy, datowniki ustawianie itp... zegarek chodzi dokładnie ale pojedynczych sekund nie mierzyłem. Pasek nowy. Zegarek z lat 70tych w super stanie. Forumowe 8 na 10. Cena 2300zł z wysyłką. Można męczyć- sensowna propozycja przejdzie. Wysyłka paczką pocztową ubezpieczoną na adres bez paczkomatów itp. Przelew tradycyjny bez blików.
 3. Bryyy.... Sprzedam Wostok Junior sprawny stan idealny nie używany 160zł Chronograf Colubus 3133 nie używany - sprawny jako zegarek ale po starcie chronografu zatrzymuje zegarek, reset i idzie dalej podobno kwestia regulacji czegoś tam. Cena 850zł Sława Bajkonur nie używana - SPRZEDANY Rakieta ala orient- nie używana stoi zastana. Cena 300zł Do ceny zegarka doliczyć proszę 20zł paczka pocztowa priorytetowa ubezpieczona na adres bez paczkomatów. Przelew tradycyjny bez blików Hej !!!
 4. U mnie wczoraj tak muliło że odpuściłem przeglądanie, nic mi się nie ładowało. Myślałem że tylko u mnie coś. Dzisiaj jest ok.
 5. Z zewnątrz ciekawy, daj proszę resztę dookoła tego kluczykowca
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.