Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość 1410jurek

IWC, Omega - troche starsze, co sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1410jurek

mhm??? no nie moge sie połapać tyle tego, no cóż spytam może Babcię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Nie wiem jaki ma rozmiar IWC z mała sekunda, ale te 33 mm średnicy koperty to troche mało, ja bym poszukał coś w rozmiarze 38-40 mm.

 

Uzbroi sie w cierpliwość - nikt nie siedzi na internecie 24 h na dobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorzc-1985

Wszystkie wyglądają na autentyczne !! Stan bardzo w porządku !! Cena też w porządku jak na obecną chwile !! A swoją drogą zegarki są super !! Miałem na ręku ostatnio złotego iwc i złotą omege taką jak ta i robią wrażenie!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bezapelacyjne ten drugi IWC (z małą sekundą).Nie znam się na tak drogich zegarkach ale dle mnie najlepszy wizualnie a także najładniejszy mechanizm.A poza tym zegar ma jakąś historie (produkcja 1947 rok )

Jak mówiłem nie znam się na tak drogich zegarkach i trzeba wierzyć sprzedawcy ale myślę że jak naprawdę chcesz go kupić to trzeba by było jakoś te dane zweryfikować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.