Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

katelin

Jaki model zegarka ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam w miarę taniego zegarka, w którym będę mógł raz ustawić przypomnienie 3 razy dziennie ( przez cały tydzień) o określonych godzinach (np. 7,12 i 18) i nie będę musiał już się martwić o ustawienia i cały czas będzie zegarek pikał o tych godzinach 3 razy dziennie.

 

Czy te zegarki będą to miały:

http://allegro.pl/zegarek-casio-ae-1000w-1b-100wr-gw3l-sklep-puszka-i6599640624.html

http://allegro.pl/casio-ae-1200wh-na-ferie-stoper-alarm-wr100m-w-wa-i6716689787.html

 

A może jest jakiś tańszy zegarek na rynku który ma tą funkcję ??

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

nie czytałeś ich opisu?

obydwa mają po 5 alarmów, (są w opisie jeszcze doprecyzowane informacje o tych alarmach).

Znajdź zegarek z 5 powtarzalnymi alarmami i tyle.

 

Tańszą opcją jest ustawienie alarmów w telefonie komórkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale chciałem się upewnić i dlatego napisałem.

W moim telefonie komórkowym nie ma opcji powtarzalnych alarmów.

No i chciałem spytać czy ktoś z was może widział zegarek z tą funkcją tańszy niż 90zł (może niektórych z was to śmieszy że szukam jeszcze tańszego ale nie jestem zamożny, zegarek nie musi być piękny czy też wypasiony pod względem opcji, jedyne co musi mieć to godzinę i ten powtarzalny alarm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.