Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tofiks_th

Użytkownik
 • Content Count

  1,782
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,958 Guru zegarmistrzostwa

About tofiks_th

 • Birthday March 21

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opolskie

Recent Profile Visitors

767 profile views
 1. Możesz także zerknąć na gshocka g2900 również niewielkich rozmiarów bezwskazówkowiec😁
 2. Było ładowanie na spacerku, a tu balkonowe😁
 3. Jest dużo filmików na necie, w tym naszych kolegów z forum, dotyczących ustawiania i kalibracji. Nie ma co się tym przejmować.
 4. Temat rzeka, uniwersalny i wytrzymały zegarek,a do tego pewnie niedrogi. Jeśli miałby to być jedyny zegarek to szukałbym ze szkiełkiem szafirowym. W kategoriach jakość - cena wybrałbym Edifice EFV-100, tu fajna cenowo oferta https://m.olx.pl/d/oferta/casio-edifice-efv-100-jak-nowy-nowa-bateria-CID87-IDMSAqR.htm. Do tego jeszcze jakiś używany Gshock np. G7700 bo ma relatywnie niewielka kopertę i masz swój zestaw uniwersalny. Te dwa wymogi spełnia teoretycznie Casio gshock awg-m100, gdzie masz niewielki rozmiar, wskazówki, co prawda bez sekundowej, solar i radio.
 5. Nie uwzględniamy ryzyka, że za kilka lat już chyba nie będzie komu serwisowac naszych zegarków bo w moim mieście prawdziwi majstrowie mają już swoje lata, a następców nie widać. Odnośnie kwestii czasookresu między przeglądowego to także wydaje mi się, że nie ma co szaleć z tym serwisem co trzy lata. Choć to moja opinia niepoparta wieloletnim doświadczeniem, ale bardziej różnymi dyskusjami na forum.
 6. Zdecydowanie tak, do wody święconej z nim🤣
 7. Ło żesz Pawle, to już podchodzi pod hurtowe koszenie. Jak sobie pomyślę o obróbce tych koszy to wieczora nie starczy🤔
 8. Doberek, oczywiście data nie ustawiona🤔 Fajny, znaczy zegar z historią😁
 9. Gratki, skrzyneczka się zapełnia fajnymi tiktakami.
 10. Pewnie to ta sama tęcza🤔🤣😁
 11. Opolskie, bliżej do Czech niż Niemiec. Tak już planuję kolejny weekendowy wypad🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.