Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tofiks_th

Użytkownik
 • Content Count

  1,258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

542 Mistrz

About tofiks_th

 • Birthday March 21

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opolskie

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Na bazarku kolega @Zaratsu sprzedaje diverka Depth Charge, 40mm średnica, 13mm grubość, szafirowe szkło, ceramiczny bezel wr200, werk seiko nh35a w rozsądnych pieniadzach. Nie jest to bynajmniej homar jeden do jednego. Warte rozważenia
 2. Panowie, kolega nie pisał że chce vintage tylko raczej do użytku codziennego jakąś kwarcowa uzywke swiss qualita. Dużo tego jest na znanych portalach aledrogo i olx. Jakość tych wymienionych firm będzie raczej podobna, szukaj jak najmniej styranego życiem i że szkiełkiem szafirowym.
 3. Zauważ, że ten zegarek a zatem również mechanizm nie posiada żadnych komplikacji, o dacie nie wspominając. Zatem wyprodukowanie jakiejś kopii werku eta nie może kosztować 100 złotych, zresztą cena detaliczna oryginalnego mechanizmu jest również mocno przeszacowana. Kiedyś przez wiele lat również używałem tiktaka od q&q i dzielnie trwał na nadgarstku. Także to nie takie dziadostwo, produkowali kiedyś nawet automaty, być może nadal produkują.
 4. Fotka z wczoraj ale nadal na łapie😀
 5. Tak, perlage😀. Jak za taki pieniądz to jest dobrze wykonany, choć bezel nie centruje idealnie, jak to w seiko😉😂
 6. tofiks_th

  poświećmy...

  Fajny kolor tej lumy. Wygląda jak tryciak🤔
 7. A dziś dotarł taki gagatek z perłową tarczą , ponoć na nh35a😁
 8. Cadisen to dość popularna marka i produkują bardzo zróżnicowane zegarki. W większości koledzy którzy kupili i użytkują nie narzekają. W tym konkretnym przypadku zwróciłbym uwagę na kwestię powłoki na kopercie i bransie bo może się okazać, że szybko pojawia się przetarcia i inne uszkodzenia. Wskazówki kupujesz pod konkretny mechanizm ty seiko nh 70a.
 9. Zegar świetny w tym budżecie😀. W moim skończyła się bateria i czekam na listonosza. Bransa niestety to najsłabszy element, choć i tak lepsza niż w innych, nieraz droższych zegarkach.
 10. U mnie leci seria Vargasa Llosy, obecnie Dzielnica występku, było już Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki i Pochwała macochy, a czekają Raj tuż za rogiem i Ciotka Julia i skryba. Lata wstecz zaliczyłem również Zeszyty don Rigoberta i Pantaleona z wizytantkami. Toż niezły gagatek z tego Llosy😉
 11. Taka rakietka wpadła😀. Koronką raczej nie ori, a jak reszta. Z góry dziękuję za info.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.