Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jozek88

Jaki zegarek 1000-1500 czy sie nie bawic i mechaniczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupic zegarek, napewno swiss made;) spodobały mi sie chrnografy miedzy innymi jak Adriatica 8204.5030... i dalszych nr nie znam i nie mooge ich nigdzie znalesc ani tego zegarka na necie zeby pokazac jaki:-/ albo Atlantic 62455.41.61 link https://zegarownia.pl/zegarek-meski-atlantic-sealine-62455-41-61 Atlantic 87466.42.45  https://www.zegarek.net/wyszukiwanie-zegarkow.php?search=Atlantic+87466.42.45#model=Atlantic%2087466.42.45%7Cid=15. Nie znam sie jakie tam sa mechanizmy, warto ktorys z nich kupic? a moze ktos zaproponuje cos innego w podobnym guscie? cenowo 1000-1500. Czy może jednak lepiej kupic cos drozszego i mechaniczny? Jak by ktoś podrzucił zdjęcie jakiegos zegarka w podobnym guscie mechanicznego byłbym wdzięczny. Licze ze ktoś pomoze. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

przy takim budżecie kupisz bardzo dobry zegarek kwarcowy lub dobry zegarek mechaniczny, mechaniczny ciężej będzie wybrać - pytanie czy warto się pomęczyć:) Inna sprawa czy warto się upierać przy swiss made, skoro nie masz jeszcze sprecyzowanych wymagań... Bo przecież ważne 'do czego' ten zegarek będzie.

Poczytaj trochę w tym dziale:

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/92-zapytania-i-sugestie-przed-zakupem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania mam sprecyzowane mianowice napewno na branolecie i chronograf. Zegarek potrzebuje na jakies spotkania z klientami  i tak weekend na jakiej wyjscia itp ale i zeby pasowal do ... garnituru wiem zaraz zostane zlinczowany ze jak do garnituru to tylko pasek. Z tego co sie orientowałem to w tym budzecie mechaniczny to szału nie będzie w tej kwocie, ale jak mnie ktorys urzeknie to moge przeznaczyc większa kwote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to raczej nie chrono, zaczynają się od 2 razy większej kwoty. Zobacz sobię ofertę Zeppelina czy Vratislavi. Jeżeli jesteś w stanie odpuścić chrono - zobacz orienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i napewno szafir nie jakies mineralne i ciemna tarcza

slony mówisz o mechanicznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być nowy i szwajcar to jednak w tej cenie kwarc, nowy i mechaniczny - proponuję seiko, według mnie warto też oblukać bazarek - często można znaleźć coś ciekawego w rozsądnej cenie... Jak zawęzisz jeszcze trochę łatwiej będzie doradzić konkretniej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania mam sprecyzowane mianowice napewno na branolecie i chronograf. Zegarek potrzebuje na jakies spotkania z klientami  i tak weekend na jakiej wyjscia itp ale i zeby pasowal do ... garnituru wiem zaraz zostane zlinczowany ze jak do garnituru to tylko pasek. Z tego co sie orientowałem to w tym budzecie mechaniczny to szału nie będzie w tej kwocie, ale jak mnie ktorys urzeknie to moge przeznaczyc większa kwote

Chrono - to Citizen , kwarc z RC .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.