Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Brodzins

Seiko Brightz?

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to model z tego co wiem niedostępny w Europie. Na japońskich forach na pewno dużo informacji, fajna - bardzo ciekawa moim zdaniem linia Seiko. Warta uwagi. Czy akurat ten model w tych pieniądzach - musisz ocenić sam.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie odpowiada mi ten zegarek.

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli ktoś będzie miał coś do dodania zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka brightzów

I co mogę powiedzieć że nosi sie je na prawdę dobrze bo tytan sprawia że są leciutkie , jednak tytan nie jest najmocniejszy i dość łatwo go zarysować a nie ma sposobu żeby go jakoś wypolerować jak zwykła stal.  Widać to np po zapincu w tym modelu , ale na tyle latek to w miarę dobrze jest utrzymany.

 

Sprowadzenie z Japonii brightza kosztuje wiec ta cena nie jest zła , przesyłka cło podatki itp

 

Pozdr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za fachową odpowiedź.

Faktycznie tytan sprawia problemy estetyczne - no ale jak się dba tak się ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zainteresował ten model - Seiko SAGR003 -

Na tyle mocno że w końcu go przytuliłem i cieszy moje oko w realu, a na ręce leży jak należy.

Kupiłem go też dlatego, że ma Bright Titanium i jest dobrze utrzymany jak pisał lukaspl21.

A informacji o nim jak nima tak nima, choć aż tak stary nie jest, więc prośba o informację aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zainteresował ten model - Seiko SAGR003 -

Na tyle mocno że w końcu go przytuliłem i cieszy moje oko w realu, a na ręce leży jak należy.

Kupiłem go tylko dlatego, że ma Bright Titanium i jest dobrze utrzymany jak pisał lukaspl21.

A informacji o nim jak nima tak nima, choć aż tak stary nie jest, więc prośba o informację aktualna.

Gratuluję fajnego zegarka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.