Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paulina Hola

Witam wszystkich i zapraszam do dyskusji!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pasjonatów :)

Bardzo mi miło być członkiem tego forum ^_^  Nie wiedziałam że w Polsce jest taki liczny klub miłośników zegarków. Moja firma od 2006 roku sprzedaje zegarki po całej Europie. Teraz jesteśmy też na polskim rynku. Fajnie sprzedawać zegarki właśnie miłośnikom, ludziom którzy docenają  jakość i znają hostorię zegarków które noszą. Mam już parę ofert w dziale sprzedaży na Forum. Jeżeli kogoś interesuje konkretny model dowolnego zegarku, to proszę pytać.

Proszę też o dyskusję i pytania pod tym postem ^_^ 

Pozdrowienia i życzę miłego dnia wszystkim :D  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatów :)

Bardzo mi miło być członkiem tego forum ^_^  Nie wiedziałam że w Polsce jest taki liczny klub miłośników zegarków. Moja firma od 2006 roku sprzedaje zegarki po całej Europie. Teraz jesteśmy też na polskim rynku. Fajnie sprzedawać zegarki właśnie miłośnikom, ludziom którzy docenają  jakość i znają hostorię zegarków które noszą. Mam już parę ofert w dziale sprzedaży na Forum. Jeżeli kogoś interesuje konkretny model dowolnego zegarku, to proszę pytać.

Proszę też o dyskusję i pytania pod tym postem ^_^

Pozdrowienia i życzę miłego dnia wszystkim :D  

Dla aktywnych użytkowników Instagram - mamy teraz swoją strone . Proszę wszystkich członków klubu o poparcie przez subskrypcę  ^_^  ^_^  ^_^

 

https://www.instagram.com/stuff_supreme

 

Proszę dołączać się do nas :D

Niedługo będą fajne nowe modele ^_^

Gwarancja jakości i oryginalności!

Także, gwarantujemy najlepsze ceny w Polsce !  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witam członkinię :wub:

A w kwestii formalnej, czy wystawione zegarki kupujemy od osoby fizycznej, czy od firmy ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam członkinię :wub:

A w kwestii formalnej, czy wystawione zegarki kupujemy od osoby fizycznej, czy od firmy ? :o

Od firmy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.