Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Porucznik

Akribos XXIV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zawsze chciałem kupić sobie zegarek i w końcu dorabiajac się paru groszy chciałbym go sobie sprawić spodobał mi się zegarek firmy z tematu Akribos XXIV jednakże nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto stąd pytannie czy firma jest godna uwagi i czy kwota 500zł nie jest wyludzeniem pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to wyrzucone pieniądze w błoto, parafrazując Slasha "to brzmi jak slogan", ale Seiko, Orient Citizen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś firma krzak z Chin, jedyny Akribos jakiego (w mojej opinii) warto było kupić kosztował niecałe 60$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem gdyż zobaczyłem na wielu stronach ceny po 60-90% zniżki więc coś musiało nie grać dzięki za potwierdzenie moich obaw ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Seiko/Citizen/Orient... I tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrób zegarkopodobny. W tym przypadku każda kwota będzie "wyłudzeniem pieniędzy" odpowiadajac na Twoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.