Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość rostex

Czy dobrze kupiłem? Seiko SNKA15 z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rostex

Witam wszystkich Klubowiczów. To mój 1 post, także proszę o wyrozumiałość. Kupiłem na allegro zegarek Seiko SNKA15 z serii 5 collection. Znalazłem na forum jedną opinię na temat tego modelu (pozytywną zresztą). Czy można coś więcej powiedzieć o tym cacku? Dałem za niego 199 zl, czy to dobra cena jak za nowy zegarek? Pozdrawiam serdecznie ;)

 

rostex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy Seiko jest OK. Tylko jeśli właściwy znalazłem w sieci, to nie można do niego założyć paska. Ale jak Ci to nie przeszkadza, jest w porządku. ;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro
(...) to nie można do niego założyć paska (...)

Pasek można założyć - tylko będzie albo wąski, albo musi być niestandardowy. Osobiście zakupiłem pasek 20mm, który w kilka minut przygotowałem do posługi przy zegarku w takiej kopercie. Nie było to specjalnie skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rostex

O założeniu paska nie myślałem, ale to bardzo interesujące.

A czy mogłbym zobaczyć fotki po założeniu paska do podobnego zegarka? Jeśli już, to ja szukałbym czarnego parcianego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już, to ja szukałbym czarnego parcianego ;)

 

taki fajny?

 

seiko%20black%2018mm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rostex

Znalazlem ten pasek na www.i-zegarki.pl

Jak sądzicie, czy zwykły zegarmistrz podejmie się zmiany bransolety na taki pasek i czy 18 mm szerokosci to nie za malo (oczywiscie do zamontowania w moim zegarku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SD

Każdy "zwykły" zegarmistrz powinien wykonać taką usługę.

Ten zegarek jest przystosowany na bransoletę i tworzy to jednolitą całość. Zbyt gruby pasek może nie zmieścić się do tej koperty,(krótkie uszka w kopercie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.