Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
CzasToPieniadz

Zielono-Zloty Diver

Recommended Posts

Kolejny zakup do mojej swiezej kolecji.

Poszukuje coś podobnego do CERTINA DS ACTION DIVER POWERMATIC 80 C032.407.11.091.00 ale musi być koniecznie w pozłoceniu cały lub bicolor.

1. Swiss Made

2. Diver min 300m

3. Automat

4. Bransoleta pozłacana/bicolor

5. Zielona tarcza z data

6. Bez chronografu

7. Cena powiedzmy do 5 tys.

Czy znajdę coś zbliżonego? Wziąłbym Certine ale musi pasować mi do sygnetu,obrączki itp nie lubię mieszać kolorów. Oczywiście Rolex odpada z uwagi na cene.

Edited by CzasToPieniadz

Faktycznie ciężko coś godnego uwagi znaleźć z przyjętymi przez Ciebie parametrami.

Zostaje zbieranie na Rolexa :)

Podejrzewam że jakby się przejrzało ofertę microbrandów to coś by się znalazło , ale głównie na japońskich mechanizmach.

Zostaje także Invicta . Nawet ma napis "swiss made" :)

https://www.amazon.com/Invicta-Sellita-Automatic-2-tone-Bracelet/dp/B00Y1Y8PS0

Deus Dona Me Vi

Jeśli zielona tarcza nie jest priorytetem do do kwoty 5 tyś. każdy szwajcar będzie czyścił buty dla tego Citka.

Citizen-Signature-Grand-Touring-Sport-14

Raczej ciężko, tylko takiego kwarca znalazłem.

Ładny ale niestety kwarc

Faktycznie ciężko coś godnego uwagi znaleźć z przyjętymi przez Ciebie parametrami.

Zostaje zbieranie na Rolexa :)

Podejrzewam że jakby się przejrzało ofertę microbrandów to coś by się znalazło , ale głównie na japońskich mechanizmach.

Zostaje także Invicta . Nawet ma napis "swiss made" :)

https://www.amazon.com/Invicta-Sellita-Automatic-2-tone-Bracelet/dp/B00Y1Y8PS0

Widziałem ja już wcześniej, z wiadomych względów odpada.

Jeśli zielona tarcza nie jest priorytetem do do kwoty 5 tyś. każdy szwajcar będzie czyścił buty dla tego Citka.

OoO bardzo ładny citizen co to za model?? Szkoda ze nie zielony ale świetnie się prezentuje.

Tak swoją droga to dziwne ze nie ma takiej wersji kolorystycznej w innych markach...

Rolex jest dla mnie stanowczo za drogi..

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Citizen Signature Grand Touring Sport NB1036-50E

Dzięki za numer modelu, naprawdę jest ciekawy ale jakoś wewnętrznie nie mogę się przekonać do zegarkow rynku azjatyckiego mimo ze naprawdę są świetne i często lesze od swiss made patrząc na ta sama cene. Tak samo mam np z Kia Stinger świetne auto ale azjatyckie.. wiec odpada.

Ogólnie to już będzie koniec na ta chwile kupowania zegarkow, cieszę się tylko ze zamiast jednego zegarka do 20tys kupiłem 3 (Rado,Longines,Tissot) właśnie wybieram czwarty i zmieszczę się w zamierzonym buzdzecie 20tys. Będę mieć 4 automaty które będę mógł nosić naprzemiennie i nie będą minusie nudzić.

W chusteczkę dużo pracuje (360h w miesiącu) coś za coś... mam już mieszkania i auta wiec czas na zegarki. Dziś dotarł Rado i Longines a nawet ich jeszcze nie widziałem bo jak z domu wyszedłem o 9 wrócę o 23. Za tydzień pewnie będzie Tissot i jeszcze muszę się zdecydować nad tym drugim nurkiem. Jutro postaram się obiecane zdjęcia wrzucić.

A wymarzony zenith poczeka do przyszłego roku

Tak czarny rado na pasku

Jutro zrobie zdjęcie Longinesa jak założę

Tylko tak sobie myśle czy ten moj Diver Longines (w wersji pozłacanej) będzie wytarczajco miał elegancji aby pasowax do swetra i koszuli hmm

Ten Rado rewelacyjny, i jak kolega napisał, pozazdrościć startu przygody ;-) Z przyjemnością obejrzę zdjęcia innych zdobyczy.

Pozdrawiam