Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nikko

Seiko SNZF17 - wymiana tarczy daty

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

Ściągnąłem sobie właśnie Seiko SNZF17, tylko że niestety okazało się, że to wersja na rynek arabski i mam tarczę daty z opcją angielsko/arabską, co mnie trochę denerwuję. Widziałem, że można kupić samą tarczę w wersji np. angielsko/rzymską, ale zastanawiam się nad kosztem takiej wymiany. Ktoś wie czy to jest skomplikowane i czy jest sens się w to bawić, bo jak to będzie wymagało rozkręcenia całego zegarka i zapłacę jak za serwis to mi się to średnio widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam trzeba zrobić ale bez przesady to nie serwis ...powinieneś zapłacić gdzieś max 25% kosztu serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówkę, też bym tak obstawiał, będę wiedział czego się spodziewać. Chociaż na razie chyba się jednak wstrzymam, póki co w nocy staram się spać, więc jeszcze nie doświadczyłem naocznie problemu w trakcie użytkowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.