Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PeLeLy

BŁONIE WARS - prośba o więcej informacji

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy i Koleżanki :)

 

Wielka prośba do Was o garść informacji na temat załączonego na fotkach poniżej, zegara. Poza oczywistym serwisem po tak długim czasie nieotwierania, i szkłem do spolerowania/wymiany, ten egzemplarz ma jeszcze zmiażdżony wałek. Warto z nim walczyć, czy też naprawa może przekroczyć wartość zegara? Dziękuję serdecznie za pomoc :)

 

 

32486465 586024368448236 1115834616624709632 N (1)

32399381 586024521781554 3514522681200345088 N

32489652 586024381781568 4368573384661925888 N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ładnego Warsa. Jest w oryginale. Nie wiem co masz na myśli, że wałek jest zmiażdżony - złamany, uszkodzony gwint? Jest to spokojnie do naprawienia niewielkim kosztem. 

Generalnie zegarek jest ładny i nie wymaga wielkich nakładów. Z tarczą lepiej nic nie robić, zostawić niewielkie przebarwienia (w błoniach jest to powszechne, a nieumiejętne znęcanie się nad nią może ją zniszczyć). Szkiełko do polerki, naprawa tego wałka, mycie koperty, konserwacja mechanizmu i tyle.

 

Natomiast gdybyś miał zamiar go sprzedawać, to jestem bardzo chętny na zakup. 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ładnego Warsa. Jest w oryginale. Nie wiem co masz na myśli, że wałek jest zmiażdżony - złamany, uszkodzony gwint? Jest to spokojnie do naprawienia niewielkim kosztem. 

Generalnie zegarek jest ładny i nie wymaga wielkich nakładów. Z tarczą lepiej nic nie robić, zostawić niewielkie przebarwienia (w błoniach jest to powszechne, a nieumiejętne znęcanie się nad nią może ją zniszczyć). Szkiełko do polerki, naprawa tego wałka, mycie koperty, konserwacja mechanizmu i tyle.

 

Natomiast gdybyś miał zamiar go sprzedawać, to jestem bardzo chętny na zakup. 

Co do wałka - tak jak wspomniałeś, jest uszkodzony gwint. 

 

Kuszące jest zrobienie go na błysk, bo sam zegar jest urodziwy. Tarcza nie miała być wcale ruszana, lepiej, żeby była w oryginalnym stanie. Jedynie kwestie mechaniczne i szkło są brane pod uwagę. 

 

Mechanizm jest Poljota, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm kirowa 2409


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm kirowa 2409

Acha, mój błąd :) Dzięki za wyjaśnienie i pomoc : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.