Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SPQR

PROŚBA O INSTRUKCJE DO CASIO 950 ALT 6000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pare dni temu kupiłem CASIO 950 ALT 6000 uzywka za 50zł Posiada termometr Barometr Wysokosciomierz ale jest skomplikowany i szukam do niego instrukcji po polsku czy ktos by mial ? Prosil bym o skan lub linki z dokładna instrukcja tego modelu Czy jeszcze sa w sprzedazy te modele? Prosze o pomoc nie wiem jak go ustawic . NUMER GG 5978949

 

http://www.pmwf.com/Watches/Casio/FirstTwinSensorFront.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem takiego :D to model z roku 1996 - wysokościomierz od -6000 :shock: :D do plus 6000 metrów - termometr beznadziejny , barometr całkiem niezły a szczególnie wykres pozwala ocenić czy będzie padać czy nie :) poza tym problemy z uszczelką - ciężka do zdobycia nawet w ZIBI - trzeba zamawiać :!: były trzy rodzaje kopert - Twoja jest cała z tworzywa - miałem z ramką z aluminium a była jeszcze stalowa z zakręcanym deklem :!: i czujnik miał inny kształt - w sumie całkiem niezły zegarek - ale wszystko trzeba ustawiać - czyli temperaturę ( brak wyskalowania ) ciśnienie -również brak wyskalowania , łatwo się to robi - wystarczy się pobawić przytrzymując przycisk - dojdziesz do wszystkiego metodą prób i błędów -powodzenia - nawet wtedy instrukcja w j. polskim była ciężko osiągalna


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie okresla czy bedzie padac czy nie ? Co 2 godziny wskakuja tendencje cisnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w tym zegarku podniesie sie cisnienie to automatycznie spada mi wysokosc n.p.m. w mieszkaniu to przeciez nie powinno tak byc bo wysokosc jest ciagle ta sama ? I co oznacza ta funkja MANUAL AUTO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wykres idzie do góry to ćiśnienie rośnie i będzie ładna pogoda , gdy spada to ciśnienie też spada i jest duże prawdopodobieństwo że będzie padać , gdy wykres jest równy ale ciśnienie niskie to będzie długo padać i analogicznie gdy jest równy i ciśnienie wysokie będzie ładna pogoda na dłużej , AUTO MANUAL - określenie zapisu - tylko nie pamiętam czy temperatury czy ciśnienia :roll: pomiar wysokości jest względny w tym zegarku - czyli zalezny od ciśnienia - np ustawiasz wysokość gdy jesteś nad morzem na zero metrów i jedziesz w góry - choć aby wskażnik wysokości był przydatny to warto na dole szczytu ustawić zero metrów i wspinajac się masz dosyć dokładny wskażnik - wysokości względnej - testowalem kiedyś wspinając się na .... 12 piętro po schodach :D:D:D i działa :!: pomiar temperatury jest beznadziejny - wsadż do zamrażalnika a zobaczysz jak długo musi dochodzić do -10-12 st.Celsjusza chyba ze ustawiłeś na fahrenheita :) ciśnienie moze być podane w calach słupa rtęci lub hektopascalach - ogolnie zegarek fajny ale termometr beznadziejny - aby określić dokładnie temperaturę wody musi być w niej około 10 minut :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.