Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Lorus

citizen diver

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny, dobry, nie zdziera się.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Zegarek jest solidny i efektowny.

Inna sprawa to sprzedawca. Z taką liczbą oferowanych produktów powinien mieć już działalność gospodarczą więc zapytaj o paragon i polską gwarancję.


Sowy nie są tym, czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z taką liczbą oferowanych produktów powinien mieć już działalność gospodarczą .....

 

:oops: a po co płacić podatki? Ja mu się udaje unikać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam od razu, że piszę ogólnie, w oderwaniu od wcześniejszej części wątku, żeby nie było, że coś sugeruję, jeśli chodzi o srzpedawcę.

 

:oops: a po co płacić podatki? Ja mu się udaje unikać?

 

Rozumiem, że to żart :D Jednak idąc za ciosem:

 

A po co kupować oryginalne zegarki, przecież podróbki wyglądają prawie tak samo i często są wykonane niewiele gorzej? A jeszcze lepiej takie, które "spadną z tira" - marka za 1/3 ceny, super.

Może to trochę przejaskrawiona analogia, ale obrazowa :D

 

Jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że handel np. zegarkami, to jego pomysł na życie, to niech to robi legalnie. A jeśli chce działać w szarej strefie (ale zabrzmiało :) ), to niech to robi świadomie. Problem handlu w Internecie to przede wszystkim brak zaufania. Trudniej zaufać komuś, kto robi coś nielegalnie więc klienci też niech kupują od takich osób świadomie.

Sam kiedyś zaczynałem i muszę przyznać, że niepłacenie podatków to strasznie kusząca perspektywa. Podjąłem decyzję. Prowadząc firmę traktuję klientów poważne i chcę, żeby mnie także traktowano poważnie. Biorę na siebie pełną odpowiedzialność za to, co sprzedaję i za to, jak sprzedaję. Płacę podatki. To mój świadomy wybór.

 

Sorrki za wywód nie w temacie, ale czasami człowiek musi, bo inaczej się udusi :D


Sowy nie są tym, czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.