Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lotus456

Automat upadł na płytki z 1,5m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój zegarek to Orient kamasu i przed chwilą wypadł mi z ręki na twarde płytki. Od razu go zatrzymałem, by nic więcej mu się nie stało (pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją) i wtedy usłyszałem jak coś w środku chrobocze gdy nim obracam. Co mam zrobić w takiej sytuacji, jest to mój pierwszy zegarek i jedynie co umiem to wymienić pasek 🥺 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje przypuszczenia, co mogło się zepsuć (gdy jest w uruchomiony to nie wydobywają się żadne dźwięki, tyko jak nim poruszam)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lotus456 napisał:

Jakie są twoje przypuszczenia, co mogło się zepsuć (gdy jest w uruchomiony to nie wydobywają się żadne dźwięki, tyko jak nim poruszam)? 

 

Odkręć dekiel. Być może uszkodzone części wypadną :)

Najczęściej uszkodzeniu ulega balans - czopy lub zabezpieczenia przeciwwstrząsowe.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeszcze jedno pytanie. Oddać go do lokalnego (niesprawdzonego) zegarmistrza czy wysłać do poljot.com.pl (autoryzowany serwis)? Chodzi mi o gwarancję, zegarek był kupiony na amazon.de (dlatego jeszcze bym musiał sprawdzić czy mogę do nich wysłać).

 

A i jeszcze, ile może mnie kosztować naprawa (przedział byłby ok)?

Edytowane przez Lotus456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancją raczej się już pożegnałeś. Natomiast jest szansa, że autoryzowany serwis ma części.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wysłał do poljot to nie pogorszy to jego stanu (mam na myśli to że będzie mógł się obracać - wtedy występuje te "chrobotanie"). Poza tym jednym serwisem, jakie są jeszcze godne zaufania? I od ilu do ilu może wynieść mnie naprawa (szacunkowo oczywiście)? Wolałbym się nie naciąć na "Janusza biznesu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie, ile wyniesie naprawa, jak nie wiadomo co zostało uszkodzone :) wróżenie z fusów ;)

Ja bym dobrze zapakował i wysłał do serwisu, przynajmniej jest szansa, że będą mieli części. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do autoryzowanego i zapytaj co z gwarancją gdy u nich naprawisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zegarmistrz w moim mieście jest zamknięty (może i dobrze 😛) więc w poniedziałek spróbuję dowiedzieć się od autoryzowanego serwisu i amazona jak to wygląda. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.