Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tarant

Moderator
 • Content Count

  19,074
 • Joined

 • Days Won

  62

tarant last won the day on May 6 2020

tarant had the most liked content!

Community Reputation

3,843 Guru zegarmistrzostwa

About tarant

 • Rank
  Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII
 • Birthday 02/18/2007

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Neverwhere

Recent Profile Visitors

10,687 profile views
 1. tarant

  Nasze Budziki

  Wygląda, że układ "łapek" pod tarczą uniemożliwia taki montaż.
 2. tarant

  Teorie spiskowe

  Za to, prawdopodobnie wykurwimy jak nikt w Europie, zgodnie z wielopokoleniową tradycją.
 3. One tak mają. Nie ma sensu reklamować, nie należy się przejmować. To jest zdejmowalna półelastyczna osłona. Jeżeli zacznie Cię nużyć jej pstrokatość lub się zużyje, bez problemów sam ją sobie możesz wymienić na inną.
 4. Obawiam się że nie ma. Wiele osób pytało się o nią w temacie o instrukcjach w języku polskim. Jakiś tłumacz elektroniczny powinien sobie dać radę z tekstem - to na stronie 3 - Configuring Home City Settings.
 5. tarant

  Teorie spiskowe

  Owszem. I nie będzie do kogo zwrócić się o podjęcie leczenia. Psychiatria dziecięca stoi na tragicznym poziomie gwoli dostępności. Mam kumpla z grupy, siłą rzeczy też lekarza, którego córka ma poważne problemy, włącznie z próbami samobójczymi (jeszcze przed pandemią). Ma problem. A teraz?
 6. tarant

  Teorie spiskowe

  Jest jeszcze kilka portali, których nie znasz i nie możesz mieć dostępu (Bigpharma itp ). Ale tym razem, nie wiem na jakiej zasadzie, trafiłeś. W przypadku wcześniejszych wariantów wirusa chodziło najbardziej o uniknięcie zarażania nauczycieli, rodziców, dziadków etc. Doceniam Twoją jedyną właściwą prawdę, nie uwzględniającą innych. To Twoja religia.
 7. tarant

  Teorie spiskowe

  Jakby to powiedzieć. Jesteście bardziej po tej samej stronie niż przeciwnej. Ja tylko wspominam koszmarny burdel spowodowany wprowadzeniem gimnazjów. Miało być lepiej, a był koszmar. Ledwie nauka się zaczęła w podstawówce, wszystkie siły skierowano na przygotowanie do "dostania się do gimnazjum". Myślę, że namieszał młodym w głowach więcej, niż nauka hybrydowa...
 8. A z czego wynika, że on szwajcarski lub niemiecki? Teoretycznie może to być niemiecka Foresta. Ale bez zdjęć mechanizmu - teoretycznie.
 9. tarant

  Teorie spiskowe

  Bywa. Pamiętam epikryzę w karcie informacyjnej z oddziału, w którym kiedyś pracowałem: "Pomimo stosowanego leczenia osiągnięto poprawę stanu pacjenta" Zapewne podświadomość się przebiła.
 10. Juwel. Najpewniej marka firmy Ernest Schelling (inni producenci takiej używający nie pasują), założonej w roku 1950. Ten pochodzi zapewne z lat 70, może jest ciut starszy. Więcej jak sądzę nie ma co szukać, takich firm było i upadło w Szwajcarii tysiące.
 11. A sprawdź, kiedy Otto Schlund otworzył swoja fabrykę. Mikrolisk walnął byka.
 12. tarant

  Teorie spiskowe

  Czas na zaoranie kolejnej grupy wykształciuchów? Powodzenia! Niby przeciw, a jednak za...
 13. Dokładnie. Dołek zblaknie na jakąś godzinę. Kończymy.
 14. tarant

  Teorie spiskowe

  Nie ma "fałszywej alternatywy". Jest ta, która rządzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.