Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tarant

Moderator
 • Content Count

  19,401
 • Joined

 • Days Won

  62

tarant last won the day on May 6 2020

tarant had the most liked content!

Community Reputation

4,245 Guru zegarmistrzostwa

About tarant

 • Rank
  Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII
 • Birthday 02/18/2007

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Neverwhere

Recent Profile Visitors

10,968 profile views
 1. Obstawałbym jednak za elementem destylarni...
 2. A mechanizm możesz pokazać? Bo zabrnęliśmy w 1000% teorię.
 3. tarant

  A taki z orczykiem ?

  O zegarach nie wspominając.
 4. Ale o tym, ze główny bohater tego filmiku, Frederic Seitz (zmarły w 2008 r.) był sponsorowany m. innymi przez ExxonMobil jakoś nie wspomniano.
 5. tarant

  A taki z orczykiem ?

  A znasz li tę bajkę? Bajka o jeżyku Mały chłopczyk wraz z tatusiem znalazł w lesie jeżyka. Leżał biedak pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatę, aby zabrali zwierzaka do domu. Tata się zgodził i jeżyk zamieszkał u nich. Chłopczyk bardzo dbał o zwierzaka. Poił go mleczkiem i karmił pędrakami. Jeżyk zjadał je ze smakiem i czasem ku zdziwieniu chłopca, pomrukiwał z zadowolenia. Na zimę jeżyk, jak przystało na wszystkie porządne jeżyki, zapadł w sen zimowy. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydełka, a na czole róg. W końcu wyleciał przez niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopiec wraz z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś chuj wie co...
 6. To zależy od posiadanych uprawnień...
 7. tarant

  Teorie spiskowe

  Założyłem nowy temat o "czystych" teoriach spiskowych. Tego od covidu odseparować się nie da, przynajmniej w czasie krótszym (oby...), niż będzie trwać ta pandemia.
 8. Ponieważ nie jest w ludzkiej mocy odseparowanie wpisów covidowych z tematu "Teorie spiskowe", wobec licznych zyczeń, zakładam nowy. Tutaj o covidzie nie piszemy.
 9. No jakoś w tytułowym poście nie było wzmianki o startych próbach i o tym, że widać ich zarysy. To jak to w końcu jest? Tak czy inaczej, stwierdzić że koperta jest złota i jakiej próby może tylko jubiler.
 10. Jest wysoce mało prawdopodobne, by złota koperta zegarka wyprodukowanego w Niemczech w latach 30 XX wieku nie miała cech probierczych. Ostatecznie może rozstrzygnąć to tylko jubiler. Zgodnie z regulaminem, na forum nie wyceniamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.