Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tarant

Moderator
 • Content Count

  17,471
 • Joined

 • Days Won

  62

tarant last won the day on May 6

tarant had the most liked content!

Community Reputation

2,496 Guru zegarmistrzostwa

About tarant

 • Rank
  Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII
 • Birthday 02/18/2007

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona
 • Lokalizacja
  Neverwhere

Recent Profile Visitors

9,593 profile views
 1. Daruj, Szanowny Zarządzie, ale sporo w powyższych tekstach dub smalonych i bajek. Moderatorzy otrzymali regulamin bazarku do oceny na początku czerwca b.r. Wnieśliśmy konstruktywne uwagi, odnośnie poprawienia tekstu o zasadach wystawiania przez użytkowników nieprofesjonalnych, o potrzebie sprecyzowania zasad obowiązujących sprzedawców profesjonalnych. Poprawek, mimo zapewnienia, że nastąpi to niezwłocznie, jak nie było, tak nie ma. Na kilka dni przed 15 czerwca założyłem temat z propozycjami zresetowania wcześniejszych ofert, zautomatyzowanego zliczania nowych. Dawid wyraził gotowość wprowadzenia takich zmian. I nic się nie stało. Zdecydowanie jest to sprzeczne ze stwierdzeniem o jakimś zmasowanym ataku krytykanctwa ("bubel, gniot nad gnioty") z naszej strony. Uznając, że dalsze czekanie nie ma jakiegokolwiek sensu opuściłem pw z "dyskusja" o regulaminie, przestałem tez pisać w dziale moderacyjnym. Zaniechanie korzystania z uprawnień moderacyjnych i aktywnego udziału we wpływaniu na działanie forum ucieszy zapewne licznych użytkowników, mam wrażenie, że również Zarząd. P.S. Tak. Kiedyś w niektórych (podkreślam, niektórych) aspektach było lepiej. Kiedy regulamin wymagał poprawek, ja skromny moderator dostawałem tekst, nanosiłem poprawki, odsyłałem i następnego dnia był on podwieszony.
 2. Aż Ci luty bezołowiowe się rozsypią i komputer smętnie zadymi na pożegnanie...
 3. Widziałem. No te tematy to taki Monty Python. Kto nie zdzierży, to go nie śmieszy. Trzeba zgłaszać do moderacji, są jeszcze praktykujący
 4. Tu masz lepsiejsze sowy. Ten zegar powstał ewidentnie w kilku egzemplarzach, są wersje z liktorskimi rózgami na narożach.
 5. Ano właśnie. Może by ktoś wypowiedział się, kogo uwidoczniono w tej scence? Atena napuszcza Telemacha?
 6. Chyba Kolega wyczerpał już limit prezentacji podróbek na ten rok
 7. Ciekawe w ilu miejscach jeszcze pojawi się ten spamik...
 8. Dokup jeszcze dający ostre zdjęcia aparat/telefon i klucz do otwierania kopert... Oczywiście za parę złotych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.