Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hofran

MOJA HISTORIA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Wszyscy Zakręceni !!!

 

Bardzo cieszę się, że w końcu jest strona tego rodzaju w naszym kraju. Nie będę skazany tylko na Purists.com ( Swoją drogą baaaardzo dobra strona, odwiedzana i prowadzona przez pasjonatów z całego świata, którzy bardzo chętnie pomagają, jeśłi ktoś ma jakikolwek problem. Miałem okazję parokrotnie uzsykać pomoc z ich strony ).

 

Moje zainteresowanie zegarkami zaczęło się od czasu Pierwszej Komunii, kiedy dostałem od dziadka Atlantic Worlmaster, z mechnizmem Unitas, działa do dzisiaj - minęło prawie 30 lat - bez najmniejszego problemu.

 

Dzisiaj zegarków w kolekcji mam kilkanaście, jak większość z nas trochę szwjacarów trochę zegarków rosyjskich, mam rówież jednego "holendra" firma Elka ze szwajcarskim werkiem.

 

Mam do Was pytanie, czy Wasze drugie połowy ( tak jak moja ), uważają takich ludi jak my, jak nieszkodliwych wariatów?

 

Pozdrawiam

 

Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj,

moj kumpel powiedzial, ze tacy jak my wymagaja wyrozumialych kobiet.

i cos w tym jest bo zazwyczaj spotykam opinie, ze takie hobby traktowane jest tak jak inne pasje (meskie) z nuta kpiny i poblazania, ze to faceci zawsze lubili bawic sie zabawkami. Bo przeciez przesadzanie kwiatow w doniczkach musi byc najwspanialszym zajeciem pod sloncem i nic z nim nie moze sie rownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

moja wina z pośpiechu źle podałem adres winno być

 

www.thepurists.com

 

to naprawdę dobra strona

 

Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.