Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzenio77

Problem z dopasowaniem paska :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy post na forum. Chciałbym Wszystkich powitać i z góry podziękować za ewentualną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Od 4 lat Jestem posiadaczem zegarka Citizen AW1420-04E.

Przed Świętami zerwał mi się pasek z którego nie bylem zadowolony od nowości, bo był strasznie sztywny i nie pozwalał mi się cieszyć w 100% z noszenia mojego ulubionego zegarka.

Starałem znaleźć jakiś zamiennik ale w internecie znalazłem tylko oryginalny gumowy pasek oraz bransoletę.

Postanowiłem napisać na tym forum aby skorzystać z waszej profesjonalnej wiedzy i będę wdzięczny za informacje czy jest szansa dobrać jakiś pasujący pasek do mojego zegarka.

Citek 1.jpg

Citek 2.jpg

Citek 3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzenio77 napisał(-a):

Witam,

To mój pierwszy post na forum. Chciałbym Wszystkich powitać i z góry podziękować za ewentualną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Od 4 lat Jestem posiadaczem zegarka Citizen AW1420-04E.

Przed Świętami zerwał mi się pasek z którego nie bylem zadowolony od nowości, bo był strasznie sztywny i nie pozwalał mi się cieszyć w 100% z noszenia mojego ulubionego zegarka.

Starałem znaleźć jakiś zamiennik ale w internecie znalazłem tylko oryginalny gumowy pasek oraz bransoletę.

Postanowiłem napisać na tym forum aby skorzystać z waszej profesjonalnej wiedzy i będę wdzięczny za informacje czy jest szansa dobrać jakiś pasujący pasek do mojego zegarka.

Citek 1.jpg

Citek 2.jpg

Citek 3.jpg

Możesz zamówić pasek od jednego z Kolegów na naszym Forum. Przy takiej kopercie znaleźć niefirmowego "gotowca" może być trudno. Ewentualnie pozostaje pobuszować na chińskim portalu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta trochę podobna do Orisa Aquisa ale tak jak kolega Paweł wyżej napisał myślę, że któryś z forumowych paskorobow spokojnie sobie poradzi. Da jakieś wzmocnienie i zrobi jakąś fajną skórkę. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Robert. napisał(-a):

Mój kajdan jest w drodze do tutejszego forumowego paskoroba.

IMG_20220407_175444.jpg

Możesz napisać kto będzie robił pasek dla Ciebie? Chętnie się też do niego zgłoszę ;). Widzę że taki sam problem mamy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Re.Al. napisał(-a):

Jest problem  - znajdzie się rozwiązanie 🙂

IMG_20220424_091441.jpg

IMG_20220424_091237.jpg

IMG_20220424_091309 (1).jpg

Super to wygląda 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Re.Al. napisał(-a):

Jest problem  - znajdzie się rozwiązanie 🙂

IMG_20220424_091441.jpg

IMG_20220424_091237.jpg

IMG_20220424_091309 (1).jpg

Bardzo ładnie wykonany i dobrany do modelu, który mi się także bardzo podoba. Niestety, jak się spodziewam, paski na zamówienie mają jedną dość istotną wadę... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Bardzo ładnie wykonany i dobrany do modelu, który mi się także bardzo podoba. Niestety, jak się spodziewam, paski na zamówienie mają jedną dość istotną wadę... ;) 

Niekoniecznie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Re.Al. napisał(-a):

Niekoniecznie 😉

Albo produkujesz, albo więcej zarabiasz... ;) Drugie nie wyklucza pierwszego. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Albo produkujesz, albo więcej zarabiasz... ;) Drugie nie wyklucza pierwszego. :) 

Jest jeszcze po środku coś w rodzaju hobby 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Re.Al. napisał(-a):

Jest jeszcze po środku coś w rodzaju hobby 😉

Hobby - zegarkowy bzik, to tutaj powszechne skrzywienie, ale każdy z nas trochę po nieco innej krzywiźnie leci... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Hobby - zegarkowy bzik, to tutaj powszechne skrzywienie, ale każdy z nas trochę po nieco innej krzywiźnie leci... ;) 

Zapewne masz rację - mój "bzik" to skóra - skóra mnie podnieca 🙃😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się twórca który robi porządne paski. Też mam jeden Paweł pasek od kolegi. Ceny pasków u niektórych kolegów są w cenie lepszego paska chińczyka. 

 

 

A dodam że kolejne dwa znowu przyjadą zobaczymy jak na żywo wrzucę w odpowiedni wątek 😀

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.