Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paulus57

Użytkownik
 • Content Count

  2,025
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Paulus57 last won the day on May 6 2018

Paulus57 had the most liked content!

Community Reputation

198 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Paulus57

 • Birthday 12/19/1957

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Hobby
  Zegarki, archiwalia radiowe

Recent Profile Visitors

1,786 profile views
 1. Timex University zielony. Jutro wrzucę fotkę.
 2. Niestety nie sprawdzałem, ale też nie było dodatkowych kosztów. Polecam Ci tego: https://pl.aliexpress.com/item/4001186296433.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2f251fe6z0yFbT&algo_pvid=be1f8584-30a0-4069-a9c4-6bba37a68a27&algo_expid=be1f8584-30a0-4069-a9c4-6bba37a68a27-2&btsid=2100bdf116116085196078478ef903&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ Mam z czerwoną tarczą. Kolor dokładnie jak na fotce z aukcji, tu lipy nie było. Ja kupiłem za około 260 USD.
 3. Fajnie, że masz z niego tyle zadowolenia. Ogólnie dosyć ciekawy model, z szybką zmianą daty i rezerwą. Dosyć duży kaliber. Jaki masz nadgarstek? Z Parnisem możesz być spokojny, pochodzi
 4. Pokaż fotkę a co do ceny, to sprawdzimy, czy rzeczywiście to interes życia . Co do wyższej półki (chińskiej), to San Martina polecam, ale też Heimdallra i Hruodlanda. Tańsze, ale bardzo solidne produkty to Escapementtime i Phylida. Zegarki tych marek mam i polecam. Zalecam jedynie ostrożność co do nasycenia barw, tu Chińczycy podkręcają rzeczywistość na maxa. Byłbym zapomniał - SEAGULL!!
 5. Wygląda ładnie, jak to się mówi - szkoda że kwarc . Tak przy okazji właśnie kupiłem kwarca "TIMEX" .
 6. No tak to "h", to ch..owo im wyszło . Ale chyba już w wersji ostatecznej takiego byka nie robią. Nie pierwszy to raz jak Chińczycy na zdjęciach mają jakieś "klopsy", których na produktach już nie ma. To właśnie przykład literówki, której na gotowym produkcie nie ma. Tu pewnie chodzi o nazwę, która być może jest zastrzeżona. Skąd ta wiedza o escape?
 7. Mam zupełnie odmienne zdanie, dużo lepiej, niż brak napisu a stylistycznie pasuje do reszty. O ile napęd oryginalny Omegi, to chyba gra warta świeczki. Zamawiać bez pudełka póki jeszcze nie vatują wszystkiego jak leci. Nowy zegarek z napędem Omegi za ok 2,8k ? Chyba to dobra oferta.
 8. Niestety nic pewnego, ja ostatnio zapłaciłem 25% extra.
 9. I oto w ten poglądowy sposób Moderator naprostował miejscowe środowisko . Wygląda oryginalnie a jak z mechanizmem? Pytam, bo nie znam się na tym zbytnio.
 10. Przyjemnego poznawania . Wygląda ładnie, ale do moich kryteriów brakuje mu sekundnika i nazwy. Wiem, że taka jest koncepcja tego zegarka by było jak najmniej, ale ja osobiście brak nazwy akceptuję w Pilotach Typ B i toleruję w typie A. Ale to tak zwany rozbuchany obiektywizm. Czy to Twój pierwszy SM?
 11. Mam ostatnio mało czasu na testy etc. Na teraz mogę powiedzieć, że chodzi i cieszy. Na prawej San Martin Sub a na lewej Hruodland Aviator. Prawie jak radziecki sołdat . Czy Timex to amerykański, czy chiński produkt?
 12. Przypomnij koło wtorku, bo przez najbliższe kilka dni będę miał mało czasu. Oczywiście z chęcią spełnię Twoje życzenie .
 13. Zawsze przy zakupie trzeba podjąć decyzję uzależnioną od: 1. budżetu, 2. kompromis między jakością a ceną. Tissel Sub kosztuje mniej więcej 2 razy tyle co San Martin. I tu mając kwotę do 400 USD, Rolex raczej odpada a my musimy wybrać co dla nas korzystniejsze. To trudne do wyliczenia i chyba pozostaje osobista emocja. W moim SM Subie oczywiście mechanizm tzw. przeciętny, ale wygląda zdecydowanie lepiej, niż PD a kolega Vonziej stwierdził, że nawet i lepiej, niż Tissel. Co do lumy SM lepszy od Tissela, który pod tym względem wypada słabo, tego drugiego broni go tylko (aż) mechanizm. Każdy wybiera według swojego uznania, dla jednego wnętrze się liczy, dla drugiego uroda . Co do mojego SM Suba, to można mieć jedynie zastrzeżenia do krawędzi bransolety i koperty, są dosyć ostre. Nie jest to jednak jakieś dokuczliwe. Mam jednego Cadisena , który ma brzegi ostrzejsze i też nie kaleczy. Wygląda przyjemnie. Ile kosztował? Link do sklepu?
 14. W moim zegarku wskazuje 0, gdy jest rozładowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.