Soja 0 #1 Posted May 30 (edited) Dobry, wszystkim! Przymierzam się do zagoszczenia tu na dłużej, więc postanowiłem się przywitać. Coś mnie ciśnie na kupno ładnego vintage'owego modelu... ale może to po prostu wątroba 😉 Pozdrowienia wszystkim! Soja Edited May 30 by Soja 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #2 Posted May 30 Witamy na forum 0 Share this post Link to post Share on other sites