Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość coolman

Casio G-shock G-7700

Rekomendowane odpowiedzi

Gość coolman

witam chcialem sobie kupic nowy zegareczek.. co sadzicie o modelu G-7700 ?? moze ktos z was posiada taki model i moze wyrazic swoja opinie.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra...Pod tym tematem masz podobny, dotyczacy takze zegarka, ktory ciue ineteresuje wiec przydaloby sie poszukac i nie robic syfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coolman

nie interesuje mnie jakas wzmianka o modelu tylko konkretne odpowiedzi zwiazane z tym o to modelem... co innego pownac je tylko w zmiankach a co innego je ocenic i podac wady / zalety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chcialem sobie kupic nowy zegareczek.. co sadzicie o modelu G-7700 ?? moze ktos z was posiada taki model i moze wyrazic swoja opinie.. pozdrawiam

Heja, dzis kupilem G-7710, jak go przetestuje to dam znac :smile: On rozni sie od 7700 "odwroconym-negatywnym" wyswietlaczem, reszta funkcji jest taka sama. Mam nadzieje ze mi dlugo posluzy :grin:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie juz troche moim nabytkiem, czyli G-7710 :smile: Musze przyznac ze jak na G-Shocka jest lekki, prawie w ogole nie czuje ze mam go na reku. Wybralem wersje z "negatywnym" wyswietlaczem, poniewaz moim zdaniem ciekawiej wyglada, a poza tym niezle sie komponuje ze strojem biznesowym (garnitur itp.), w ktorym ze wzgledu na rodzaj pracy ktory wykonuje musze sie na codzien prezentowac :smile: Jesli chodzi o funkcje to skierowane sa one moim zdaniem pod osoby prowadzace aktywny tryb zycia (jakis sport itp.) :grin: Jest tu stoper, ktorym mozna mierzyc 3 miedzyczasy. Podaje on czas w 1/1000s. Bardzo fajna jest opcja timera, wreszcie trafilem na G-Shocka, ktory mierzy czas w tyl od 1s, a nie od 1min. Dla mnie to akurat wazne :smile: Timery sa dwa, co pozwala wykorzystac go np w treningu bokserskim gdzie mozemy sobie ustawic oddzielnie odliczanie na runde i na przerwe :twisted: Oczywiscie gdy pierwszy timer konczy odliczanie to drugi zaczyna, i tak w kolko :smile: Uwazam, ze przydatna funkcja jest mozliwosc wylaczenia dzwieku podczas wciskania przyciskow. Moze sie przydac gdy obok ciebie, w lozku zona juz spi, a ty musisz ustawic alarm na rano :mrgreen: Dzwieki alarmu sa wystaczajaco glosne (jak dla mnie) :smile: Dodatkowym bajerem jest mozliwosc wlaczenia trzech kolorowych diod podczas sygnalizacji alarm lub timera. Czy to sie moze przydac? Moze podczas jakies nurkowania, gdy dzwiekow nie uslyszysz. Natomiast na pewno zawsze jest z tego powodu ciut wiekszy pobor mocy z baterii :neutral: Duza zaleta to mozliwosc ustawienia czasu letniego i to w roznych strefach czasowych. Jesli ktos duzo podrozuje to na pewno przyda mu sie mozliwosc ustawienia czasu pod 29 najwiekszych miast w strefach czasowych. To tak na goraco, jak mi sie cos jeszcze rzuci to napisze :grin:

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coolman

jak to jest z tym stoperem w tym modelu tzn 7700 ?? niektore strony pisza ze miezy czas do 1 godz i nne do 10 godz :/ a jak jest naprawde??:lol:

podsiwetlenie wyswietlacza wlacza sie ponoc automatycznie po skierowaniu nadgarstka w kierunku twarzy.. czy istenieje mozliwosc wyl tego lub wlaczenia osobnym przyciskiem podswietlenia?? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzina - maksymalny czas pomiaru. dane z katalogu. automatyczne podswietlenie mozna wlaczyc lub wylaczyc. ale jak nie ma tough solar, to ta funkcja wylacza sie po paru godzinach sama. tylko modele z tough solar moga caly czas miec ja wlaczona, bo one tez wiedza ze np. w jasnym swietle podczas ruchu maja nie wlaczac podswietlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z tym stoperem w tym modelu tzn 7700 ?? niektore strony pisza ze miezy czas do 1 godz i nne do 10 godz :/ a jak jest naprawde??:lol:

podsiwetlenie wyswietlacza wlacza sie ponoc automatycznie po skierowaniu nadgarstka w kierunku twarzy.. czy istenieje mozliwosc wyl tego lub wlaczenia osobnym przyciskiem podswietlenia?? hmmm

Stoper nalicza czas do 10 godzin, przynajmniej w modelu G-7710, w G7700 powinno byc tak samo bo maja te same moduly. Wiem, bo to sprawdzilem :smile: Godziny pokazuja sie w lewym dolnym rogu wyswietlacza podczas naliczania czasu w funcji stopera. Jesli chodzi o wl/wyl funkcji automatycznego podswietlenia wystarczy przytrzymac przez 3 sekundy przycisk podswietlenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coolman

rozumiem ze przycisk podswietlenia jest pod literk G w dolnej czesci koperty jak w wiekszosci zegarkow??:D Czy G to tylko atrapka a nie przycisk? Bo nie widze nigdzie oznaczenia przycisku podswietlania.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze przycisk podswietlenia jest pod literk G w dolnej czesci koperty jak w wiekszosci zegarkow??:D Czy G to tylko atrapka a nie przycisk? Bo nie widze nigdzie oznaczenia przycisku podswietlania.. pozdrawiam

Dokladnie, to jest wlasnie przycisk podswietlenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, tak jak pisalem wczesniej, jeszcze pare uwag odnosnie G-7710. Moze to ewentualnie ulatwi komus decyzje co do wyboru zegarka :smile: Otoz istnieje mozliwosc ustawienia sobie kilku opcji alarmu-budzika. Mozna go ustawic codziennie, jednorazowo, tylko w weekend, tylko od pon. do piatku. Alarmow takich jest 5, z czego jeden to tzw. spioch, czyli powtarza dzwonienie co kilka minut. Fajna sprawa, jesli ktos pracuj np. tylko w weekendy, lub tylko od pon. do piatku :smile: Przy dzwiekach alarmu, stopera i sygnalu dzwiekowego oznaczajacego pelna godzine istnieje mozliwosc wlaczenia migajacych diod podswietlajacych, wyglada to dosc ciekawie :smile: W modelu tym, co ciekawe, jest mozliwosc regulacji kontrastu (wersja z "negatywnym" LCD) :grin:

Generalnie uwazam ze jest to dosc ciekawy model, ktory pewnie zdobedzie troche zwolennikow, zwlaszcza wsrod osob lubiacych polaczenie aktywnego stylu zycia i nutki elegancji i oryginalności :smile: Choc pewnie nie tak wielu jak mudman lub DW-5600 :grin:

Pozdrawiam G-maniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

ja np. polecam analogowego g-1000H :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze miałem dziś na ręku g-7710 i chyba się skuszę niedługo... Fajny jest nie za wielki (takie zegarki już mam) leciutki i ten negatyw!


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coolman

a ja mam tego pecha ze nie mam jak go przymierzyc :D bo nie ma u mnei sklepu Casio w poblizu i tylko kupno przez neta zostaje :/ wiec nawet nie wiem jak sie prezentuje na rece itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierz: dobrze!


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coolman

jestem szczuply i nie wiem czy nie bedzie za wielki zegareczek hehehe a fotek z zegarkiem na reku jakos nie bardzo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadgarstek 16-17 cm i naprawdę było ok. Kupuj, jak Ci się nie spodoba to może odkupię:D Oczywiście za rozsądną cenę bo ja oglądałem go w sklepie za 345 zł :roll:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocny i trwały,przydatny w treningach biegowych(stoper,dwa timery powtarzalne),lekki,ciekawy wygląd.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.