Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

el_nino

Nowy maniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich fanów zegarkowych.Jestem kompletnym nowicjuszem i laikiem dlatego mam nadzieje,że obcowanie na forum zdecydowanie zwiększy moją wiedzę na temat zegarków poza podstawy które każdy zna,a mianowicie że zegarek pokazuje godzinę.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich fanów zegarkowych.Jestem kompletnym nowicjuszem i laikiem dlatego mam nadzieje,że obcowanie na forum zdecydowanie zwiększy moją wiedzę na temat zegarków poza podstawy które każdy zna,a mianowicie że zegarek pokazuje godzinę.

 

Witaj....

Spoko.....weź 2 tygodnie wakacji, kup chipsy i piwo, zajmij wygodna pozycję...i zapraszamy do lektury archiwalnych wątków....

:wink:

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że obcowanie na forum zdecydowanie zwiększy moją wiedzę na temat zegarków poza podstawy które każdy zna,a mianowicie że zegarek pokazuje godzinę.

 

Witamy serdecznie! Niedługo zwątpisz nawet i w to :mrgreen:

Nie wiem, czy Hy Moser nie jest zbyt optymistyczny. Apetyt rośnie w miarę jedzenia (czytania) - 2 tygodnie, to mało, jest prawdopodobne, że już z tego nie wyjdziesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
..........jest prawdopodobne, że już z tego nie wyjdziesz :mrgreen:

Ja bym powiedział..............jest pewne, tego się nie da wyleczyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale ja tam nie narzekam na tą chorobą, lubię z nią żyć, nawet bardzo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy Hy Moser nie jest zbyt optymistyczny. Apetyt rośnie w miarę jedzenia (czytania) - 2 tygodnie, to mało, jest prawdopodobne, że już z tego nie wyjdziesz :mrgreen:

 

Wystarczająco by przekopać się przzez więszość najciekawszych archiwalnych postów :lol:

Wiedzieć co to Samuraj, Turbilion, komplikacja, rezerwa chodu itp - podstawowe pojęcia...

A wyjście z tego uzależnienia jest ....ciężkie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę już sobie poczytałem i faktycznie jak się zacznie to potem już nie ma odwrotu :-)

Może kiedyś będę mógł się pochwalić taką wiedzą o zegarkach żeby móc z Wami podyskutować...a na tą chwilę czytam i się uczę.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidos117
2 tygodnie, to mało, jest prawdopodobne, że już z tego nie wyjdziesz

Zgadzam się bez dwóch zdań!

Ja już tak czytam od około roku i choć istnieje szansa na wyjście z tego,to ja nie wyszedłem.Inna sprawa czy chce się z tego wyjść.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i maniaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.