Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość yarx

Pudełko na zegarki i biżuterię. Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yarx

Co prawda moja kolekcja to ciągle jeszcze sfera planów, ale jako że posiadam 2 zegarki, a w tym roku jeszcze to grono się poszerzy o następne 2, pomyślałem więc o zakupie pudełka, w którym można byłoby je razem przechowywać. Na wstępie odrzuciłem pomysł robienia kasetki samemu od podstaw ani przerabiania pudełek "po czymś" gdyż wydaje mi się nie trafionym pomysłem pakowanie kilku zegarków o wartości kilkudziesięciokrotnie większej od pudełka do jakiegoś taniego pojemnika. Poszukiwałem czegoś co mnie urzeknie swoim wyglądem, wykonaniem, a jednocześnie pomieści to co planuję włożyć do niego, przy czym będzie cieszyło oko tak samo jak cieszą zegarki w nim tykające. Mój wybór padł na eBay i pudełka sprzedawane przez użytkownika kaufohnerisikobeimir. A jako, że właśnie dziś odebrałem przesyłkę to zamieszczam kilka zdjęć:

 

post-0-0-38617900-1330815310.jpg

 

post-0-0-72125700-1330815311.jpg

 

post-0-0-04694300-1330815313.jpg

 

post-0-0-37838100-1330815314.jpg

 

post-0-0-06086500-1330815316.jpg

 

post-0-0-25168100-1330815317.jpg

 

post-0-0-60062100-1330815318.jpg

 

 

Na koniec wymiarówka [w milimetrach]:

wymiary pudełka

- 256 x 213 x 107 x 73 głębokość

wymiary elementu wyjmowalnego

- 214 x 181 x 52

wymiary pojedynczej sekcji na zegarek

- 43 x 75 x 42

wymiary sekcji na biżuterię (sygnet, obrączka, spinki do mankietów itp)

- 32 x 160

 

Plusy:

- jakość wykonania - materiały, inkrustacja na wieku, polerowanie, elementy metalowe - wszystko zrobione z dbałością o szczegóły

- wygląd i zaprojektowanie

- cena, ok 280 zł [pudełko + koszty wysyłki]. niewygórowana, oczywiście pod warunkiem że weźmiemy pod uwagę jakość produktu do zawartości :)

 

Minusy:

- kluczyk do zamka jest moim zdaniem za długi a jednocześnie dziurka od klucza jest zbyt luźna, co razem powoduje to że klucz opada w zamku i niezbyt interesująco się prezentuje. A podczas przekręcania mam uczucie, że nie dość głęboko klucz jest włożony i zaraz wypadnie.

- brak przegródek w dolnej części pudełka, pod wyjmowalnym elementem, a także jej wysokość - zaledwie 20mm + 8mm z wklęsłego dna wyjmowalnej części. To powoduje że raczej nie ma sensu przechowywać tam niczego poza paskami, narzędziami do ich wymiany, akcesoriami itp.

 

pozdrawiam.yarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna szkatuła.widzę, że masz konkretne plany na przyszłość... ! :mrgreen:

btw.mozesz zdradzic jakiej marki zegarek lezy obok eberharda ?


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarx

Nic specjalnego - Swatch Irony Diaphane Tryng Trang SVCK4012. Kwarc - profanacja kasetki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
profanacja kasetki :)

:shock: dlaczego :? naprawdę uwazasz kwarcowego swatcha jako "niegodnego"... :?:

powodzenia w dalszych zakupach yarx życzę :twisted:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarx

Zauważ emotikonkę: :) na końcu mojej wypowiedzi, jej zadaniem jest nadanie żartobliwego, nieco ironicznego tonu ostatniemu zdaniu. A do tego Swatcha nie mam żadnych zastrzeżeń, idealnie sprawdza się jako zegarek do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.