Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gorzel

Serwus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Nazywam sie Maciek, mieszkam w Warszawie, jestem studentem. Od jakieos czasu odkrywam u siebie zamilowanie do ladnych zegarkow. Znalazlem w domu kilka starych zegarkow i zamierzam je odnawiac, stad moja tu obecnosc. Ale to juz bedzie temat innego postu.

 

Pozdrawiam,

g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES
Witam serdecznie,

 

Nazywam sie Maciek, mieszkam w Warszawie, jestem studentem. Od jakieos czasu odkrywam u siebie zamilowanie do ladnych zegarkow. Znalazlem w domu kilka starych zegarkow i zamierzam je odnawiac, stad moja tu obecnosc. Ale to juz bedzie temat innego postu.

 

Pozdrawiam,

g

Witam(y) na forum.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba.

Zanim weźmiesz się za odnawianie, dobrze to przemyśl. Stary zegarek poddany (całkowitej) renowacji może stracić swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przed odnawianiem własnoręcznym zastanów się nad swoją wiedzą i umiejętnościami. Łatwo o nieodwracalne straty 8)

 

Pozdrawiam

Adam


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz odnawiać - nawet można sie pokusic o pewną modernizację. Jak zapewne zauważyłeś "w srodku" jest sporo miejsca na powietrze. Powietrze bywa wilgotne i powoduje utlenianie smarów i części. W celu uniknięcia takich szkodliwych działań zupełnie zbędnego powietrza najlepiej zegarek scalić. Wypuszczamy powietrze przy pomocy tylko dwóch narzędzi - kowadełka i młotka. Acha - mozna wyjąc szybke przed, żeby sie nie stłukła.

O dokładne instrukcje poproś Izę, bo Ona mówi cześć i jest zegarmistrzem. :wink:

 

Baw się dobrze i na forum i przy odnawianiu zegarka/ów :wink:


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.