Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mariusz

Użytkownik
 • Content Count

  2,190
 • Joined

 • Days Won

  1

Mariusz last won the day on December 31 2012

Mariusz had the most liked content!

Community Reputation

93 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Wg mnie mógł ktoś wyrobić stare części ( ew. uzupełniając brakujące detale ) lub je wyrzucić ... Tyle, że to wcale nie musiał składać Becker. Na starych niezłożonych płytach logo Beckera zostało.
 2. Chodzi o to, że wąskie galeryjki, które były m.in. w wahadle kompensacyjnym pojawiły się sporo po tym jak skończyła się seria pierwszych miniatur ( zakładając, że istnieje prawidłowa kolejność numeracji ).
 3. Wydaje mi się, że to miniaturowe wahadło kompensacyjne "ulokowane" w zegarach pierwszej serii ( gdyby tak było ) to lipa ... tzn składak.
 4. Wiesz co to za patent na tylnej płycie wybity ? Hauck z "twin loopem" fajnie wygląda
 5. Od lat używam takiego ( przykład nie reklama aukcji ) "Dobrej ceny" poszukać trzeba samemu . https://allegro.pl/oferta/dremel-versatip-lutownica-gazowa-palnik-acc-6636903981?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=wybrane&utm_content=supercena&utm_content=ps&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Narzędzia&ev_campaign_id=1436903486&gclid=EAIaIQobChMI372Au9KL8wIVjpGyCh2jsQG5EAQYAiABEgL-7_D_BwE
 6. JUF ? Nr 29 tys a JUF numerował podobno od 50. Na drugim zdjęciu widać palety ustawiane ... JUF tego nie robił .
 7. Jak dobrze widzę to nie ma napędu suportu z wrzeciona - wg mnie odpuścić sobie trzeba.
 8. Wg mnie ładnie to wygląda Zobaczymy zegar w całości ?
 9. Ale to nie sprężyna a wagowy. Trochę okaleczony - płyta cięta, ktoś zrobił rewizję do wychwytu. Cena dobra, soczewka wahadła obca, brak wagi i wskazówki do wymiany. Ale na części super.
 10. Nie wiem, czy wszystkie - może początkowe nie, ale ten miał Przy otworach od górnych słupków wieszaka masz otwory gwintowane na dokręcenie blokady.
 11. 14,5 to standard. Jak zwykle brakuje blokady wieszaka Wieszak ma, czy tylko to co na zdjęciach ? Tak czy inaczej - bardzo fajny
 12. Nie widać na jakie wangi wchodzą - masz coś na Boleya z "podwójnym płaskim" ( ale nie trójkąt ) ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.