Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość shakal

Witam...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shakal

Witam,

..trafiłem na to forum dzięki reklamie w katalogu Chronos (co popsuje trochę statystykę admina z której można wywnioskować niską skuteczność reklamy prasowej :wink: ) ..ale zegarki kochałem od zawsze a to chyba z powodu silnego wpływu mojej Babci, która będąc ogromnego serca wróżyła mnie pacholęciu, karierę zegarmistrzowską mając zapewne na uwadze fakt, iż jest to zawód cichy i spokojny :wink: Niestety ja chciałem zostać Hansem Klossem lub choćby strażakiem uważając zegarmistrzostwo za...łagodnie mówiąc zbyt statyczne :)

Oczywiście żadne z tych marzeń się nie spełniło...ale pasja do zegarków pozostała.Dziś mieszkam sobie z rodzinką w Gdyni i nie przepuszczę żadnej gablocie z zegarkami..ale to wśród tutejszego grona chyba standard więc nie ma o czym pisać :wink:

Nie mam niestety okazałej kolekcji zegarków..ot Lanco, Tissot, Omega, Casio, pare Timexów...ale jestem dobrej myśli :wink:

Oczywiście bardzo się cieszę, że powstała tak ciekawa strona i forum..( znów nie będąc w tej radości oryginalny) i gratuluję jej twórcom mając nadzieję na miłe i owocne spędzanie tu wolnego czasu,

pozdrawiam wszystkich,

 

Lech K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Lechu.

Z dużą przyjemnością zauważam, że należysz do grupy niewielu, dla których przedstawienie się nie jest czymś dziwnym :) .

Mam nadzieję, że spodoba się Tobie tu na tyle, że będziesz zaglądał regularnie.

Gdybyś mógł podać jeszcze swój wiek, bo jakoś niedokładnie to na forum można rozpoznać - to by było super.

 

PS masz niezłe godziny "nadawania" :) Czyżby dyżurowe ?


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal

witam,

..upss :oops: faktycznie gdzieś mi uciekły te podstawowe parametry pomiarowe, co na forum miłośników przyrządów pomiaru czasu nie powinno mieć miejsca :wink:

..a więc od czasu powicia mnie przez mateczkę (ale nie rasiję) duża wskazówka godzinowa zatoczyła ponad 320 000 pełnych cykli :shock:

..natomiast godziny urzędowania? (biorąc pod uwagę charakter pasji ludzi tu piszących nie powinno dziwić, że i to nie uszło to uwadze :) ) to masz rację Mariuszu..pracuję nocą i jeżeli akurat nic się nie dzieje :evil: to sobie tak wędruję po sieci :roll:

 

A to, że będę tu zaglądał regularnie to macie niestety jak w banku :wink:

poazdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
..duża wskazówka godzinowa ..

 

..oczywiście minutowa!..miało być minutowa :oops:

 

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.