Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spinner

Dlaczego nie ma nigdzie Beside BEM-118?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Bardzo zainteresowal mnie ten model (szczegolnie model BEM-118BL-AVDF) ale nigdzie go nie moge znalezc - czy ktos z Was wie gdzie moge go kupic i ile on kosztuje?

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości kolego. On dopiero co się pojawił..... w Tajwanie i okolicach. U nas będzie z pewnością za kilka miesięcy. Napisz do kolegi Netrunner - on zajmuje się dystrybucją Casio na Polskę, więc będzie wiedział dokładniej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info, nie wiedziałem, że to nowość, znalazłem go w katalogu i popadłem we flustracjęszukając w necie - ten model pewnie będzie niedrogi a spełnia moje oczekiwania co do "garniturowca"... Tak BTW - seria Beside mocno zaskakuje kilkoma modelami in plus...

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich ceny w polsce oscylują pomiędzy 250 a 400 złotych. W jakim katalogu go znalazłeś? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dawno tam nie zaglądałem. Wszystkie nowości pojawiaja się na javys.com . Offtopując, fajny jest model Edifice EQW-M1000. Pozdrawiam

b0ab4c426cfabac0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cierpliwosci. powinien byc u nas w kwietniu

bedzie za 375 zl.

bedzie i bransoleta i pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź:-) Czy wiadomo ile ma między uszami?

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy miedzy uszami?

Jakis wymiar?

 

Genrralnie nowosci Casio sa duze, choc raczej dorownaly do standardow. U-boat z tego nie bedzie, ale nie wyglada jak damska wersja na meskim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu o to, jakiej szrokości pasek do niego pasuje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to nie mam pojecia.

ale beda 3 wersje na pasku. czarny pasek i czarna tarcza. brazowy pasek i tarcze brazowa albo biala.

jak sie pokaza to trzeba pomierzyc, ale spokojnie cos sie dobierze jak te wersje nie beda pasowaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeszcze jakieś inne nowości są przewidziane na kwiecień? To w sumie już niedługo a nic nie wiadomo jeszcze o żadnych nowościach :lol: . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na blogu sukcesywnie wstawiam. calkiem duzo roznych, tylko nie wiem czego szukacie. z klasykow to i beside i edifice sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ef-327 wygląda naprawdę zachęcająco , jestem bardzo ciekawa wersji z pierścieniem z różowego złota !!! I cena przystępna jak na Casio po podwyżkach :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos44

Posiadam kazdy zegarek Casio z Japoni od Dystrybutora Casio prosze pisac na e-mail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli ze kazdy zegarek z japonii od dystryburtora. nie kazdy model z japonii jest przewidziany na europe, a dystrybutorem jedynym oficjalnym w Polsce jest Zibi i nie ma tam wszystkich modeli z Japonii.

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos44

Moge sprowadzić kazdy zegarek Casio z Japonii nawet jesli dany model nie jetst przeznaczony na europe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie masz od dystrybutora. Najwyzej hurtownika, ktory nie ma zgody od Casio na sprzedaz poza Japonie i robi to wbrew woli producenta.

To wprowadzenie uzytkownikow w blad. Bo dystrybutor japonski czyli akurat tam Casio sprzedaje tylko partnerom dzialajacym na rynku japonskim.

To tzw. nieoficjalny import.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlos44

Zegarki posiadam od osoby ktróa pracuje w Casio , ale mam pewność ze zegarki sa 100% oryginalne i autentyczne a ceny sa naprawdę atrakcyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.