Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SOWIZDRZAL

CASIO ...

Rekomendowane odpowiedzi

CASIO MDV-102-1AV, CAsio MDV DURO 101, Casio MDV-103D-1AV. Trafilem na te "ustrojstwa" ;) Jakis czas temu i szczegolnie wizualnie pierwszy z nich do gustu mi przypadl. Gdyby MDV-102-1AV mial klasyczny maly wyswietlacz u dolu tarczy z druga godzina, alarmem, data i stoperem nie zastanawial bym sie ani chwili nad zakupem. Wiem ze ... 700 ... ma wyswietlacz ale co za duzo to nie zdrowo i nie bardzo mi potrzebne sa fazy ksiezyca, plywy i co tam jeszcze a i caly zegarek nie bardzo mi juz wizualnie lerzy. Czy moze istnieje taki wariant MDV jak przed chwila opisalem? Nie bardzo moge cos znalez poprzez google. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie orientuje to nie ma takiego wariantu. Swego czasu interesowalem sie tymi modelami, nawet bylem przez krotko w posiadaniu mdv-102, przerzucilem wtedy dziesiatki stron z podobnymi i nie trafilem na taki jakiego szukasz.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spartan. Tego sie obawialem. Kurcze zawsze trzeba isc na jakies kompromisy... ;(

To moze model z jakiejs iinnej rodziny ma to co potrzebuje? Taki np AMW-320R-1EV, gdyby nie te okragle indeksy i obrzydliwe wskazowki mialby u mnie duze szanse.

Jest mi ktos w stanie jakies propozycje podrzucic ?? Pozdrzwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwazasz inne marki? jesli tak to przejrzalbym kolekcje expedition Timexa


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
rozwazasz inne marki? jesli tak to przejrzalbym kolekcje expedition Timexa

 

 

dokładnie napisałem to samo w..poscie citizen :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W casio szukalem z przyzwyczajenia, bo prawie zawsze jakis na reku u mnie goscil. W citka uderzylem (co juz napisalem w poscie CITIZEN) gdyz na rowni z seiko go wszystcy stawiaja. Teraz chyba czas u timexa sie rozejrzec choc malo forumowiczow go chwali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.