Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anduril

Adriatica 1096 mini-review

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wiec tak...sam jestem zaskoczony....w tej chwili o. -1 do -2 sek na dobę. Nie ściemniam....

Wierzę, słyszałem już o kilku tak dokładnych Claro (niekoniecznie w Adriatikach), więc nie ma powodu się dziwić.

No to chyba ze swoją też się wybiorę... albo najpierw pokombinuję z programem do ustawiania zegarków, który ostatnio ktoś wrzucił na forum :)


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rdzo elegancki, legalnie nabyty za wyraźnie poniżej 500 złotych to według mnie niezła okazja.

A gdzie można dostać teaki zegarek, za taką kwotę?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem, a właściwie dostałem ten zegarek jako prezent na 18 urodziny. Adriatica chodzi w miarę równo, prawidłowo się nakręca na ręce ale wahnik jest dość głośny. Nie chodzi mi o odgłos jak przy nakręcaniu koronką, ale jakby metaliczne szuranie. Mój kolega ma adriatikę retro na claro 888.1 (moja 1096 jest na 888.2) i u niego wahnik chodzi znacznie ciszej. Byłem u autoryzowanego zegarmistrza adriatiki i powiedział, że wahnik chodzi ok jednak coś mi się w to nie chce wierzyć. Mam się do tego przyzwyczaić czy coś jest nie tak?

 

Dołączam nagranie dźwiękowe, jakość nie jest idealna ale powinno być słychać o co chodzi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem. TTTM (ten typ tak ma) <_<


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedź. W sumie mi to nie przeszkadza (taki urok) ale myśl że coś jest nie tak nie dawała mi spokoju <_< Ciekawe dlaczego ten drugi zegarek chodzi bardzo cicho (nie był nigdy rozbierany). Różnica mechanizmów? BTW, zauważyłem też, że tamta adriatica retro nakręca się koronką do oporu natomiast u mnie jest zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba sam sobie odpowiedziałeś - sprzęgło hałasuje.

Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

 

IIRC wersja pierwsza nie ma też stop-sekundy, więc kilka różnic jest.


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne <_< nie wiedziałem że to od tego zależy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci służy :D

Ja ani przez moment nie żałowałem tego zakupu... a jeszcze ostatnio córka go upuściła i jak chodził +20 sek/24h, to teraz chodzi w punkt ;)


Adriatica 1096 | Casio Lin-169-7AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ta Adriatica , znajde taki kwarc na branzlolecie ?Fajnie jakby byla z szafirowym szklem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem sie powstrzymać -- piękny zegarek --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.